HATAS 0161 Plastik Cetvel Büyüteçli 30 cm
HATAS 0161 Plastik Cetvel Büyüteçli 30 cm
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Ölçüm ve Çizim Aletleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Ölçüm ve Çizim Aletleri
HATAS 0161 Plastik Cetvel Büyüteçli 30 cm
Ürün Kodu : S09014
Marka : HATAS
11,85 TL + KDV
12,80 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

HATAS 0161 Plastik Cetvel 30 cm

Mühendislik, teknik çizim, geometri ve matematik alanında doğru ölçümler yapılması için kullanıcılara yardımcı olan cetveller, farklı materyal seçeneklerine sahip ürünlerdir. Düz çetveller genelde 10 - 100 cm ölçü brimleri ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin kullanımına yönelik tasarlanmışlardır. Şeffaf cetveller, cetvel altında kalan yüzeyi kolaylıkla görmenizi ve daha pratik bir şekilde ölçüm yapmanızı sağlar. Okullarda, mimarlık ve  mühendislik alanlarında çalışmalar gösteren kişilerin vazgeçilmez araçlarından biri olan cetveller, kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen yapıları ile uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunar. 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde cetvel fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun cetvel modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli cetvel modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model cetvel arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: Hatas
  • Model: 0161
  • 30 cm
  • Plastik

 

HATAS

1947 senesinde Teknik Resim Öğretmeni Hasan ATASÜ tarafından kurulan ve teknik resim aletleri imalatı için faaliyete geçen HATAS, Türkiye’de branşındaki ilk imalatçı firmadır ve halen en ileri teknoloji kullanılan entegre tesisinde faaliyetlerini geliştirerek devam ettirmektedir. HATAS, kurulduğu günden itibaren, yüksek kaliteli imalatı kendisine prensip olarak benimsemiş ve çeşitlerini kullanıcıların ihtiyaçları ve memnuniyeti doğrultusunda, kalitesinden asla ödün vermeden imal etmeye her zaman özen göstermiştir. Geçmişten gelen birikim ve tecrübelerimizi, modern ve ileri teknoloji kullanarak geleceğe aktarma hedefimizin sonucu olarak imalatımız ve imal ettiğimiz ürünlerin kalitesi TSE / TS EN ISO 90012008 Kalite Güvence Belgesi ile de tescil edilmiştir. Ayrıca, HATAS yurtdışında da Quality Summit Award ödülüne layık görülmüştür.