Irmak Küp Şeker Tek Sargılı Dökme 5000 g görseli
Irmak Küp Şeker Tek Sargılı 5 kg
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Çaylar ve Şekerler >
Şeker ve Tatlandırıcılar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Çaylar ve Şekerler
Şeker ve Tatlandırıcılar
Irmak Küp Şeker Tek Sargılı 5 kg
Ürün Kodu : L57284
Marka : Irmak
205,63 TL + KDV
207,69 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Irmak Küp Şeker Tek Sargılı Dökme 5 kg

Büyük küçük fark etmez insanların hemen hemen hepsi konu şeker olduğunda ayni şeyleri hisseder. Pek çok içecek ve yiyecek çeşidinde kullanabileceğiniz şeker alternatifleri, yaşamınıza tat katmanıza yardımcı olurken pratik kullanım şekilleriyle de kolaylık sağlamaktadır. Çay, kahve, bitki çayı, oralet ve limonata gibi içeceklerde ve pek çok tatlı yiyecek türünde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekerler birbirinden kaliteli şeker markaları tarafından özenle üretilip ambalajlanmaktadır. Özel paketleme seçenekleri sayesinde hem hijyenlerini hem de tazeliklerini uzun süre korumayı seker çeşitleri ideal fiyat avantajları ile de öne çıkmaktadır.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm gıda ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde küp şeker fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun küp şeker çeşitlerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli küp şeker modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model küp şeker arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak Ürünleri > Çaylar ve Şekerler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Irmak Küp Şeker Açıklaması:

  • 5 kg
  • Tek sargılı
  • Beyaz

 

Kesme Şeker Kaç Kalori?

Çalışırken, dinlenirken yemekten sonra ve hayatımızın hemen her alanında yanımızda aradığımız içeceklerin tamamlayıcısı kesme şekerin tanesi yaklaşık olarak 12 kaloridir. Bu sayede yoğun iş hayatında, yatıştırıcı ve dinçleştirici etkisiyle tutkun olduğumuz çay ve kahve ihtiyacını tatlandıran, her mutfağın vazgeçilmezi kesme şeker, gün içerisinde ihtiyaç duyacağımız enerjinin önemli bir kısmını karşılar.

 

Irmak Şeker

1994 yılında kurulan Irmak Şeker, şeker sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Halen faaliyetine küp şeker, pudra şekeri imalatı ve toz şeker, kahverengi şeker paketleme yaparak devam eden Irmak Şeker, üretimini Tarım Köy İşleri Bakanlığı'ndan sertifikalı olarak İstanbul'daki ve Konya'da ki tesislerinde hijyenik olarak yapmaktadır.