Kumtel Ex 23 Süper Ecoray İnfrared Isıtıcı 2300 Watt - Siyah
Kumtel EX-23 Süper Ecoray İnfrared Isıtıcı 2.300 Watt - Siyah
Anasayfa >
Teknoloji >
İklimlendirme >
Isıtıcılar
Anasayfa
Teknoloji
İklimlendirme
Isıtıcılar
Kumtel EX-23 Süper Ecoray İnfrared Isıtıcı 2.300 Watt - Siyah
Ürün Kodu : Q11247
Marka : Kumtel
371,43 TL + KDV
438,29 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Kumtel EX-23 Süper Ecoray İnfrared Isıtıcı 2.300 Watt - Siyah

İnfrared ısıtıcılar, günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Özellikle açık ve yarı açık alanlara sahip, ısıtma ihtiyacı olan her türlü ortamda, diğer sistemlere göre fiayat performans açısından birinci tercih olarak kendini göstermektedir. Kış aylarında ısıtma ihtiyacı duyulan alanlarda, özellikle işletmeler müşteri memnuniyetini sağlamak adına, infrared ısıtıcıları tercih etmektedir.

Cafeler, Restoranlar, Kıraathaneler, Çay bahçeleri, Atölyeler, Yazlıklar, Bahçeler, Kamelyalar, Düğün salonları, Camiler, Yemekhaneler, Fabrikalar, Tamirhaneler, Teraslar, Spor salonları vb.  alanlarda  infrared ısıtıcılar kullanılmaktadır.

 

Kumtel EX-23 Ecoray 2300 W Duvar Tipi Infrared Isıtıcı, termostat teknolojisi sayesinde sıcaklığı belli bir düzeyde tutmanızı sağlıyor. Oda sıcaklığı sabitlediğiniz düzeyin altına düşerse termostat otomatik olarak devreye girip arzu ettiğiniz sıcaklık düzeyini yakalıyor. Düşük elektrik tüketimi yapan cihaz, termostat özelliğinin yardımı ile enerji sarfiyatını önlüyor.  Cihaz sahip olduğu infrared teknolojisi ile havayı kurutmayarak sağlığınıza zarar vermiyor.

 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm yapı market ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde ısıtıcı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun ısıtıcı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli ısıtıcı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model ısıtıcı arıyorsanız, sitemizin Teknoloji Ürünleri - Isıtıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Özellikleri:

  • Isıtma gücü: 2.300 W
  • Kullanım modu: Termostat ve manuel
  • Tel sarımı: Episoidal
  • Devrilme emniyeti: Var
  • Termostat: Ayarlanabilir termostatlı
  • Montaj: Duvara ve tavana monte edilebilir
  • Isıtma alanı: 30 m² kapalı, 20 m² açık alan
  • Ölçüler: 10 x 20 x 84 cm
  • 24 Ay KUMTEL garantilidir.

 

Kumtel

Dünyanın farklı bölgelerinde, farklı tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Kumtel, çeşitli ev aletleri alanında öncü konumda. 105 ülkeye ihracat yapan marka, 2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor. Müşterilerinin hayat standartlarını yükseltme hedefiyle üretim yapan Kumtel, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak çevreye ve insana saygılı bir üretim gerçekleştiriyor.