Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı 1.800 W - Siyah
Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı 1.800 W - Siyah
Anasayfa >
Teknoloji >
İklimlendirme >
Isıtıcılar
Anasayfa
Teknoloji
İklimlendirme
Isıtıcılar
Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı 1.800 W - Siyah
Ürün Kodu : Q11249
Marka : Kumtel
742,86 TL + KDV
631,43 TL + KDV
745,09 TL
%15 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 30 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Kumtel MH-1800 Orbit Kule Isıtıcı 1.800 W - Siyah

Üretim kapasitesi açısından Türkiye’nin lider ısıtıcı markaları arasında yer alan Kumtel’in seçkin ürünleri arasında sıra dışı tasarımı, üstün donanımlı nitelikleri ve zarifliği ile göze çarpan cihazlardan biri de; Kumtel MH-1800 Orbit kule ısıtıcıdır. Salonlarda ve evlerin diğer odalarında dikey duruşa sahip dizaynı ile kısa sürede sıcak bir ortam sağlayan kule ısıtıcı, devrilme emniyetli yapısı ile de güvenli bir ısınma keyfi yaşatıyor.

115 cm yüksekliği, 41 cm genişliği ve 32,5 cm derinliği ile özgün boyutlara sahip Kumtel MH-1800 orbit kule ısıtıcı zeminde konumlandırılan yapısı ile dikkat çekici bir ambiyans yaratıyor. Eşyaların çok olduğu ortamlarda bile az yer kapladığı için tercih edilen bu ısıtıcı, biçimli yapısı ve hafifliği ile rahatça farklı alanlara da taşınabiliyor. Ayrıca kablo sarma yuvası, güç gösterge ışığı ve ergonomik tutma kolu gibi işlevsel özellikleri de bulunuyor.

 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm yapı market ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde ısıtıcı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun ısıtıcı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli ısıtıcı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model ısıtıcı arıyorsanız, sitemizin Teknoloji Ürünleri - Isıtıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Isıtma gücü aralığı: Minimum 900 Watt, Maksimum 1.800 Watt
  • Kademe sayısı: 2 adet
  • Kontrol şekli: Termostat
  • Malzeme: Alüminyum gövde
  • Ortalama etki alanı: 24 m²
  • Kullanım pozisyonu: Dikey
  • Her ortamda konforlu sıcaklık
  • Tutma kolu ve kablo sarma
  • 24 Ay KUMTEL garantilidir.

 

Kumtel

Dünyanın farklı bölgelerinde, farklı tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Kumtel, çeşitli ev aletleri alanında öncü konumda. 105 ülkeye ihracat yapan marka, 2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor. Müşterilerinin hayat standartlarını yükseltme hedefiyle üretim yapan Kumtel, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak çevreye ve insana saygılı bir üretim gerçekleştiriyor.