Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Toplu İğne / Raptiye / Harita Çivileri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Toplu İğne / Raptiye / Harita Çivileri
MAS 315 Harita Çivisi - Renkli
Ürün Kodu : S10584
Marka : MAS
5,67 TL + KDV
6,69 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

MAS 315 Harita Çivisi - Renkli 

Harita çivileri, genel olarak not kağıdı ve benzeri nesneleri mantar pano gibi yerlere asmak için kullanılan ürünlerdir. Farklı renklere sahip harita çivileriyle çalışma ortamlarınızda çok hoş estetik görüntüler yaratabilirsiniz. Çalışma ortamlarınızda geçirdiğiniz sürenin daha kaliteli ve verimli hale gelmesini sağlayan bu gibi ürünler, çok amaçlı kullanımlar için uygun özelliktedir. Pano benzeri tüm yüzeylerde bu ürünlerle notlarınızı, fotoğraflarınızı, gazete parçalarını ve benzeri nesneleri estetik bir şekilde görünür kılabilirsiniz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde harita çivisi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun harita çivisi modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli harita çivisi modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model harita çivisi arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: MAS
  • Ürün Tipi: Harita Çivisi
  • Renkli
  • 18 adet