Ofix Karton Bardak Özel Baskılı Kahverengi 7 Oz 50 Adet
Ofix Karton Bardak Özel Baskılı 7 oz 180 ml 50 Adet - Kahverengi
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Karton Bardak ve Kapakları
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Karton Bardak ve Kapakları
Ofix Karton Bardak Özel Baskılı 7 oz 180 ml 50 Adet - Kahverengi
Ürün Kodu : L29982
Marka : Ofix
18,09 TL + KDV
21,35 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ofix Karton Bardak Özel Baskılı 7 oz 180 ml 50 Adet - Kahverengi

Ülkemiz, çay ve kahve çeşitleri gibi farklı damak tatlarını barındıran, oldukça zengin çeşitli sıcak içecek tüketimi yapılan yerlerin başında geliyor. Özellikle iş yerlerindeki içecek tüketiminin fazlalığı, temiz bardak bulma konusunda sorunlar yaratabilirken, cam bardakların sürekli yıkanma gereksinimi, maddi olarak zorlayıcı olabiliyor. Plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi, iş yerleri için daha da önemli bir hal alıyor. Karton bardakların bu denli popüler olmasının nedenlerinden biri de tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. Bu sebeple karton bardak üreticileri, birbirinden farklı desen ve boyutlarda karton bardaklar üretiyor.

Gündemi ve trendleri yakından takip eden, şirket politikasında daima yenilikçilik fikrini benimseyen Ofix.com; maliyetlerinizi kısacak, size ekonomik seçenekler sunacak ürünlerle karşınızda. Ofix markalı ürünler sayesinde, ödediğiniz miktar yalnızca ürün bedelini kapsar.

Ofix Karton Bardak hammaddesi işlenmemiş PE kaplı bobin kağıttan oluşur. Yüksek ısılarda çözünmeyen, sağlığınıza herhangi bir tehditte bulunmayan bu malzeme, polietilen kaplama ile desteklenir ve bu sayede yalıtım sağlanarak içeceğinizin ısısı korunur. Ofix Karton Bardak, elinizi yakmaz, içeceğinizin tadını bozmaz. Ayrıca kolay deforme olmayan yapısıyla da işiniz bitince tekrar kullanmanıza olanak tanır.

İster düz, ister desenli ve birbirinden eğlenceli karton bardaklarla ,çalışma ve yaşam alanlarınıza renk katabilir, daha eğlenceli sunumlar sergileyebilirsiniz. Karton bardak siparişinizi Ofix.com'dan şimdi oluşturun, İstanbul içerisinde 1 iş günü teslimat avantajından yararlanın!

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde karton bardak fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun karton bardak modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli karton bardak modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model karton bardak arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak Ürünleri - Kullan At Mutfak Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ofix Karton Bardak Özellikleri :

  • Paket içi 50 Adet
  • 180 ml
  • Kahverengi