Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Çamaşır Deterjanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Çamaşır Deterjanları
Persil Color Toz Çamaşır Deterjanı 7 kg - 46 Yıkama
Ürün Kodu : Q00491
Marka : Persil
178,97 TL + KDV
193,29 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Persil Color Toz Çamaşır Deterjanı 7 kg

Ister toz, isterseniz sıvı deterjan kullanarak giysilerinizin leke ve kirden kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı ve kalıcı kokuları vardır, böylelikle giysileriniz temiz ve güzel kokar. Persil Expert'in içerdiği düşük ısıda bile etkili enzimler, yıkama işleminin hemen başında, 20°C'da aktive olur. Yüksek ısılar kullanmanıza gerek kalmadan zorlu lekeleri çıkartır ve mükemmel temizlik sağlar. Giysileriniz yeni gibi kalır.

Yeni Persil Expert 20 dereceden itibaren aktif, daha iyi leke çıkarma performansı için toz formülüyle leke çıkarıcı kapsüllerini birleştirdi.Yeni formülü ile daha etkili hale gelen Persil Expert ile çamaşır yıkamak daha zevkli!

Persil Expert giysileriniz için en iyisi! Düşük sıcaklık giysilerinizin rengini ve dokusunu daha uzun süre korur. Giysileriniz yeni gibi kalır.
Kısa süreli yıkama programını kullanmak aynı zamanda ev işlerinize ayırdığınız zamandan tasarruf ettirir. Hem paranız cebinizde kalır hem de çevreye duyarlı bir ürün kullanmış olursunuz.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde toz deterjan fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun toz deterjan modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli toz deterjan modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model toz deterjan arıyorsanız, sitemizin Ofis Genel Temizliği - Çamaşır Deterjanları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 7 kg
  • 46 yıkama
  • Renkli çamaşırlar için
  • 20°C' itibaren aktif