Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Mor
Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Mor
Anasayfa >
Teknoloji >
Ofis Cihazları >
Elektrikli Ofis Aletleri
Anasayfa
Teknoloji
Ofis Cihazları
Elektrikli Ofis Aletleri
Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Mor
Ürün Kodu : Q12643
Marka : Philips
1.959,75 TL + KDV
2.312,50 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 31 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Mor

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Toz çeken ilk süpürge 1906 yılında Robert Bimm tarafından Birum adıyla Fransa'da yapıldı. Bu, pompayla işleyen bir el süpürgesiydi. Tozun toplandığı kısım kova, toz torbası, boru, vb. biçiminde olabiliyordu. Çok geçmeden yerini elektrik motoru ve fandan oluşan bugünkü elektrikli süpürgelere bıraktı.

Günümüzde süpürgeler üç tipe ayrılmaktadır: sırt biçimli aletler için düşey hazneli, kayaklı ve tekerlekli modeller için yatak silindirli, özellikle yere çivilenmiş halılar için kullanılan emer-döğer torbalı süpürgeler. Ayrıca toz torbalı veya mahfazalı, küçük, özellikle otomobillerin iç kısmı için çok kullanışlı tipler, bundan başka halısız evler için çok pratik, çeşitli biçimlerde emer süpürgeler de vardır.

Philips FC9323 Power Pro Compact toz torbasız elektrikli süpürgekorkutucu gibi görünen temizlik günlerini daha keyifli bir hale getirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca Philips FC9323 Power Pro Compact; sesi, rengi, kapladığı alan, fiyatı, çekim gücü gibi çeşitli özellikleriyle de ideal. Sağladığı geniş hareket alanı, yüksek emiş gücü ile bu ürün, sıklıkla tercih edilen süpürgeler arasında. Geniş toz haznesi ve sessiz çalışma prensibi ile rahat ve konforlu bir kullanım sunanPhilips FC9323, aynı zamanda olabildiğince az enerji harcıyor. Philips FC9323 Power Pro Compacttoz torbasız süpürgemodeli, içerisine hapsettiği kirli havayı dışarıya vermediğinden kötü koku oluşumunu da engelliyor. Diğer yandan bu süpürge; çekim gücü, hafif ve küçük olması ile her alanda kullanılabiliyor. Örneğin parkede, seramikte ve kuru olan her alanda kullanılmasıyla sıklıkla tercih ediliyor. Philips FC9323 Power Pro Compact elektrikli süpürgenin ayarlanabilir ucu bulunuyor. Bu sayede eğilip doğrulmadan temizlik yapabilir ve çeşitli sırt ağrılarının önüne geçebilirsiniz. Narin tutuş özelliği ile uzun süreli elektrikli süpürge kullanımlarında rahat edebilirsiniz. B sınıfı enerji tüketiminde yer alan Philips toz torbasız elektrikli süpürge modelinin yıllık enerji tüketim ortalaması yaklaşık olarak 33.8 kW olarak oluyor. Ayrıca Zorlanmadan ve yorulmadan temizlik yapabileceğiniz elektrikli süpürge modelinde Airseal özelliği bulunuyor. Airseal özelliği temiz ve hijyenik bir alanı kullanıcılarına sunuyor. 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ev-ofis cihazlarına ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde elektrikli / şarjlı süpürge makinesi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun elektrikli / şarjlı süpürge modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli elektrikli süpürge modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model elektrikli süpürge arıyorsanız, sitemizin Ofis Cihazları - Elektrikli Ofis Aletleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Philips PowerPro Compact FC9323/07 

Yeni Philips PowerPro Compact, kusursuz toz temizliği için geliştirilen TriActive başlığı ve PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde eksiksiz temizleme performansı sunar. Üstelik toz haznesini toz bulutlarına maruz kalmadan kolaylıkla boşaltabilirsiniz.

 

TriActive başlık tek seferde 3 temizlik hareketi uygular
TriActive+ başlık tek seferde 3 temizlik hareketi uygular: 1) Daha derindeki tozları toplamak için özel olarak tasarlamış tabanıyla halıyı nazikçe açar. 2) Öndeki geniş ağzı büyük parçaları alır. 3) İki yan fırçasıyla mobilya ve duvarlara çok yakın olan tozu ve kiri toplar.

Sağlıklı bir hava için AirSeal özellikli EPA10 filtre sistemi
EPA10 filtre ve AirSeal, tozsuz bir ortam ve temiz, sağlıklı bir hava sağlamak için hava dışarı püskürtülmeden en ince tozları bile yakalar.

Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı
Toz haznesinin özel tasarımı sayesinde, toplanan tozlar etrafa dağılmadan atılabilir. Toz, benzersiz bir şekle ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznenin tek bir tarafında toplanır ve çöp kovasına kolayca dökülür.

PowerCyclone 4 teknolojisi havayla tozu tek seferde ayırır
PowerCyclone 4 teknolojisi, kiri havadan tek seferde ayırarak hava akışını ve performansı en üst düzeye çıkarır. Oldukça etkili temizleme aşamalarıyla fark yaratan temizlik sonuçları sunar: 1) Düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde PowerCyclone havayı içine hızlıca çeker. 2) Eğimli hava geçişi havadaki tozun ayrılması için havayı siklonik hazne içinde yukarı doğru ivmelendirir.

Ekstra uzun ergonomik tutma yeri sayesinde her köşeye ulaşır
Bu ergonomik şekilli tutma yeri kullanım kolaylığı sağlar. Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı her yere erişebilmenize imkan tanıyarak, ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizlemenizi sağlar.

 

Teknik Özellikler

Tasarım Renk : Mor
 
Ağırlık ve boyutlar Ürün ağırlığı : 4.5 kg
Ürün boyutları (UxGxY) : 406 x 285 x 238 mm
 
Filtreleme Toz kapasitesi : 1.5 L
Boşaltma filtresi : Sünger
Motor filtresi : Yıkanabilir köpük giriş filtresi
 
Sürdürebilirlik Ambalaj : > %90 geri dönüşümlü malzeme
Kullanım kılavuzu : %100 geri dönüşümlü kağıt
 
Başlıklar ve aksesuarlar Aksesuarlar dahil : Aralık temizleme aparatı
  : Küçük başlık
Standart başlık : TriActive başlık
Aksesuar saklama : Boru klipsinde
 
Kullanım Boru bağlantısı : Konik
Çalışma yarıçapı : 8 m
Taşıma kolu : Ön kısım
Kordon uzunluğu : 5 m
Tüp tipi : Metal 2 parçalı teleskopik boru
Tekerlek tipi : Plastik
 
Performans Giriş gücü (IEC) : 750 W
Ses gücü seviyesi : 79 dB
Yıllık enerji tüketimi : 33.8 kW·h
Hava akımı (maks.) : 28,4 l/s
Vakum (maks.) : 17,4 kPa
Enerji sınıfı : B
 
Güç Kaynağı ‎Kablolu Elektrik
 

Philips Hakkında

Geniş bir yelpazede sunduğu teknoloji ürünleri ile sektöründe lider konumda olan Philips, Hollanda menşeli bir markadır. Dünya genelinde 100’den fazla ülkeye ürün satışı yapan ve aynı zamanda servis ağı sağlayan firma, bünyesinde istihdam ettiği 81.000 çalışanı ile dev teknoloji şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.