Play-Doh Oyun Hamuru 4 Karışık Renk
Play-Doh Oyun Hamuru 4 Karışık Renk
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Okul Kırtasiye >
El İşi Malzemeleri ve Oyunlar
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Okul Kırtasiye
El İşi Malzemeleri ve Oyunlar
Play-Doh Oyun Hamuru 4 Karışık Renk
Ürün Kodu : L05709
Marka : Play-Doh
49,68 TL + KDV
58,62 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Play-Doh Oyun Hamuru 4 Karışık Renk

Çocuğunuza renkleri Play-Doh oyun hamurları ile eğlenerek öğretebilirsiniz. Play-Doh 4’lü Hamur’un çeşitlerinde miniğinizin hayal gücünü harekete geçirecek pek çok renk bulabilirsiniz.

Çocuğunuza Play-Doh oyun hamurları ile kare, dikdörtgen, üçgen, daire gibi geometrik şekilleri öğreterek onun yaratıcılığını harekete geçirebilirsiniz. Örneğin küçükten büyüğe üç yeşil üçgeni alt alta sıralayabilir ve altına kahverengi bir dikdörtgen koyarak muhteşem bir çam ağacı yapabilir. Play-Doh oyun hamurlarıyla şekilleri farklı boyutlarda yaparak ona büyük ve küçük arasındaki farkı da öğretebilirsiniz.

Eğer hamurunuz yumuşaklığını kaybederse, içine her seferinde bir damla su ekleyip yoğurarak tekrar yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca PLAY-DOH oyun hamurunu nemli bir kağıt havluya sarıp kutusuna geri koyabilir; kutunun kapağını sıkıca kapatıp bir gece bu şekilde bekletebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Çocuğunuzun hayal gücünü ve becerilerini geliştirir, çeşitli formlar ve şekiller yapabilmesini teşvik eder.
  • 448 g
  • Ürün buğday unundan üretilmiştir.
  • Çok kolay şekil alır.
  • Dayanıklıdır.
  • Kendi kutusunda saklandığında yumuşaklığını korur.
  • '' Ürün Asortidir renk seçeneği bulunmaz''

 

PLAY-DOH oyun hamuru yiyecek değildir ve yenmemelidir. Toksik içermez, tahriş etmez ve alerjik değildir. Ancak un içerdiğinden buğdaya, glütene alerjisi olan çocuklarda alerjik reaksiyon meydana gelebilir. İçeriğinde çok fazla miktarda tuz bulunduğu için evinizde beslediğiniz hayvanların oyun hamurlarını yememesine dikkat edin; zararlı olabilir.