Pritt Stick Yapıştırıcı 43 g
Pritt Stick Yapıştırıcı 43 g
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Yapıştırıcılar
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Yapıştırıcılar
Pritt Stick Yapıştırıcı 43 g
Ürün Kodu : S12122
Marka : Pritt
33,46 TL + KDV
39,48 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Pritt Stick Yapıştırıcı 43 g

Yapıştırıcılar okulda, evde gerekse çalıştığınız ofislerde her an elinizin altında olması gereken bir malzemedir. Yapıştırıcılar, aynı ya da farklı türden malzemeleri birbirine ya da farklı yere yapıştırmanız için kullanılan ürünlerdir. Bu maddeler kimyasal bağlar ya da elektrostatik kuvvetler sayesinde iki yüzeyi bir arada tutar. Yapıştırıcıların sertleşerek son şekillerini alması kimyasal, fiziksel ve basınca duyarlı süreçlerle gerçekleşir. Özellikle okula giden öğrenciler okulda ve evde ödevlerini yerine getirmesi için mutlaka çantalarında bir yapıştırıcı taşımalıdırlar. Hayatımızın birçok alanında zaman zaman etkili ve güçlü yapıştırıcılara ihtiyaç duyarız.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yapıştırıcı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun yapıştırıcı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli yapıştırıcı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model yapıştırıcı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler - Yapıştırıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 43 gram (büyük boy)
  • Solvent içermeyen doğal içerik
  • Tüm kağıt ve kağıt ürünlerinde kullanılabilir