Selpak Professional Islak Mendil 60 Yaprak
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Kişisel Bakım Ürünleri >
Islak Mendiller
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Islak Mendiller
Selpak Professional Islak Mendil 60 Yaprak
Ürün Kodu : Q05112
Marka : Selpak
22,98 TL + KDV
24,82 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Selpak Professional Islak Mendil 60 Yaprak

Selpak Professional Islak Mendil, kilitli kapağı sayesinde uzun süre kuruma olmadan kullanılabiliyor. 60 adet mendili ile Selpak Professional Islak Mendil, özel geliştirilmiş formülü ve yumuşak dokusu sayesinde ihtiyaç duyulan her an etkili temizlik sunuyor. Ev dışı tüketim sektörünün ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten Selpak Professional, Islak Mendil ile kurumsal hayata yönelik kolaylık sağlıyor.

Ofiste, mutfakta, banyoda, sporda, seyahatte, restoranda, yolda, parkta, kısaca hijyen gerektiren her yerde kullandığımız ıslak mendiller, pratik temizleyici özelliği sayesinde öne çıkar. Islak mendil üreticileri, cilde en uyumlu mendilleri beğeninize sunarken, Ofix.com geniş ürün yelpazesiyle size en uygun ıslak mendilleri kapınıza kadar getiriyor!

Ofix.com sitemizde, tüm kişisel bakım ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde ıslak mendil fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun ıslak mendil modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli ıslak mendil modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model ıslak mendil arıyorsanız, sitemizin Kişisel Bakım Ürünleri > Islak Mendiller kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Selpak Professional Ürün Açıklaması:

  • Paket içi 60 yaprak
  • Alkol ve Paraben içermez

 

Islak Mendil Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

En uygun pH dengesi, yetişkinler için 5.5, bebekler için 6.7'dir. Bu fark, bebeklerin yağ bezlerinin, henüz yeteri kadar çalışmamasından kaynaklanır. Bebek cildinde koruyucu yağ tabakası oluşmadığı için, tahrişlere daha açıktır ve kesinlikle paraben içermeyen, bebek ciltleri için özel olarak üretilmiş mendiller kullanılmalıdır.

 

 

Selpak Hakkında


1970 yılından beri kişisel hijyeniniz ve mutluluğunuz için üstün kalitede yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Temizlik kağıdı sektöründeki gelişmelerin Türk tüketicisine yansıtılması misyonunu kaliteli ve yenilikçi bakış açısı ile üstlenen Selpak, bir Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markasıdır. Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi tüm ürün kategorilerinde “en üstün kaliteli” ürünler sunan ve sektöründe lider konumda olan Selpak markası, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Temizlik Kağıtları fabrika çalışanlarının önerileri doğrultusunda, kağıdın temel hammaddesi olan selülozun "Sel"i ile temizliği çağrıştıran "Pak" kelimelerinin birleşimi ile oluşturulmuştur.

Eczacıbaşı Profesyonel, dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna sahip uzman markaları ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde, ev dışı tüketim noktalarının temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayan, Türkiye'nin lider markasıdır.