Taha Tools TH-12 4.5 inç Yan Keski
Taha Tools TH-12 4.5 inç Yan Keski
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
Nalburiye ve Hırdavat >
Hırdavat ve El Aletleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
Nalburiye ve Hırdavat
Hırdavat ve El Aletleri
Taha Tools TH-12 4.5 inç Yan Keski
Ürün Kodu : Q11657
Marka : Taha Tools
34,57 TL + KDV
40,79 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Taha Tools TH-12 4.5 inç Yan Keski

El aletleri arasında yer alan ve tel ya da kablo benzeri iletken malzemeleri kesmek veya sıyırmak amaçlı tasarlanmış yan keski çeşitleri penseye benzer ağız kısmı ile bilinmektedir. Özellikle montaj ve elektrikçilik alanında kullanılır. Tamir yaparken, çeşitli elektrikli aletleri kurarken veya evlere elektrik döşerken kullanılan bu alet sağlam çelik ağız kısmı ile uzun yıllar kullanılabilen ürünler arasındadır, Orta sertlikte iletken malzemeleri kolayca kesebilir. Standart elektronik yan keskilerde olduğu gibi yaylı olan ürünleri, bakır gibi hafif sert ürünleri kesme işleminde güvenle kullanabilirsiniz. Yaylı sapı, oval uç kısmı, düz kesim yapmaya imkân veren ağzı ile farklı özelliklere sahip ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Yan keskiler boy, ölçü, gövde tasarımı gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Çeşitlilik gösteren bu ürünler arasında PVC kaplama sap kısımları olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kaymaz plastik maddeden üretilen sap kısımları ile sıyırma işlemi yaparken kaymayan ürünler kolay bir kullanım sunmaktadır ve ergonomik sap kısmı ile daha rahat ve konforlu bir tutuş sağlar.

 

Yan keskilerin elektriğe karşı herhangi bir koruması yoktur bu nedenle kullanım esnasında dikkatli olunması gerekmektedir

Ofix.com sitemizde, tüm hırdavat ve nalburiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yan keski fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun yan keski modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli yan keski modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model yan keski arıyorsanız, sitemizin Nalburiye ve Hırdavat - Hırdavat ve El Aletleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 4.5 inç / 114 mm
  • 1055 Karbon Çelik (Dövme Çelik)
  • Krom Vanadyum Çelikten üretilmiştir.
  • Çift renkli ağır yalıtılmış sap
  • Cilalı saten siyah nikel alaşımlı kaplama