Ttec SpeedCharger 2SCS01L Şarj Cihazı + Lightning Kablo - Beyaz
Ttec SmartCharger 2SCS20LB Şarj Cihazı + Lightning Kablo - Beyaz
Anasayfa >
Teknoloji >
Telekomünikasyon >
Cep Telefonu Aksesuarları
Anasayfa
Teknoloji
Telekomünikasyon
Cep Telefonu Aksesuarları
Ttec SmartCharger 2SCS20LB Şarj Cihazı + Lightning Kablo - Beyaz
Ürün Kodu : Q06089
Marka : Ttec
144,07 TL + KDV
170,00 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ttec SmartCharger 2SCS20LB Şarj Cihazı + Lightning Kablo - Beyaz

Günün büyük bir kısmını birlikte geçirdiğiniz akıllı telefonlarınız ve diğer taşınabilir aletleriniz, bu yoğun tempoya geliştirilmiş özellikleri ile karşılık verseler de bataryaları genellikle hızlı tükenir. Telefon görüşmeleri, görüntülü aramalar, video ve fotoğraf çekimleri, oyunlar, uygulamalar, müzik dinleme, internette gezinme gibi birçok işlemi ve daha fazlasını yapmak için telefonun bataryasının tek başına yeterli olmaması da normal kabul edilebilir. Önemli olan, bu gibi işlemlerin aksamamasını sağlayacak şekilde bataryayı şarj edebilmek ve bu işlem nedeniyle telefonun performansında düşüş olmasını önlemektir.

Telefonunuzun bataryasını şarj edebileceğiniz birçok farklı şarj aleti bulunuyor. Priz adaptörü ve USB kablosundan oluşan klasik şarj aletlerini evde ya da iş yerinde kullanabilir, hızlı şarj özelliğiyle kısa sürede bataryanızı doldurmayı başarabilirsiniz. Günün büyük kısmını mobil halde geçiriyorsanız ya da seyahate çıktığınızda elektrik kaynağından uzakta kalacaksanız taşınabilir şarj aletleri (powerbank’ler) ile telefonunuzun ve akıllı cihazlarınızın pillerini sürekli dolu tutabilirsiniz.

 

 • 2.1A / 10W USB seyahat şarj cihazı
 • Lightning-USB kablosu ile şarj ve veri senkronizasyonu
 • 100 cm kablo uzunluğu
 • Güvenli şarj için devre koruması
 • Mavi LED güç göstergesi
 • 180-240 Volt AC giriş


 
UYUMLULUK

 • iPhone & iPad için
   


PAKET İÇERİĞİ

 

 • SpeedCharger™ 2.1A Seyahat Şarj Aleti
 •  1 adet 100 cm Lightning kablo
 •  Garanti Belgesi & Kullanım Kılavuzu

 

Şarj aleti kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Aşırı güç birikmesi nedeniyle cihazın zarar görmesini, güvenli şarj özelliği dışında kullanım alışkanlıklarınızla da önleyebilirsiniz. Şarj aletini işi bittikten sonra prizden çıkarmak, elektrik dalgalanmaları gibi durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Çok uzun süre prize takılı kalan şarj aletinin ısınması da dikkat edilmesi gereken sorunlardan biridir. Ayrıca şarj aletlerinin kablolarının kırılmasını önlemek için oval biçimde saklamak da edinilmesi gereken alışkanlardan biridir.