Vege Çift Taraflı Bant 12 mm x 25 m
Vege Çift Taraflı Bant 12 mm x 25 m
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
Nalburiye ve Hırdavat >
Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
Nalburiye ve Hırdavat
Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar
Vege Çift Taraflı Bant 12 mm x 25 m
Ürün Kodu : S14228
Marka : Ve-Ge
11,05 TL + KDV
13,04 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Vege Çift Taraflı Bant 12 mm x 25 m

Çift taraflı bantlar, ev ve işyerlerinizde, eşyaların sabitlenmesi, çerçeve, pano gibi nesnelerin duvara ya da mobilya yüzeylerine tutturulması, küçük ağır olmayan ev eşyalarının tamiri ve duvara montajı gibi durumlarda kolaylıkla uygulanabilen köpük veya şeffaf silikon bant modelleridir. Her iki tarafındaki yapışkan yüzey sayesinde nesneler belirli bir ağırlığa kadar, kolaylıkla istenilen yere tutturularak sabitlenebilir. Yapışkan yüzeyler, her türlü zemine uyumlu olarak kullanılabilir. Hafif malzemelerin sabitlenmesinde daha kısa, daha ağır malzemelerin sabitlenmesinde daha uzun şeritler halinde kullanılarak güvenli yapıştırma sağlayabilirsiniz. Çift taraflı silikon bant, şeffaf ya da farklı renklerde üretilmektedir. Bu sayede, kullanım esnasında mobilya ve dekorasyon renkleriyle uyum sağlanmış olursunuz. Şeffaf çift taraflı bant, her renk ve özellikte düz zemine kolaylıkla uygulanabilir.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm mobilya ve hırdavat ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çift taraflı bant fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çift taraflı bant modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çift taraflı bant modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çift taraflı bant arıyorsanız, sitemizin Nalburiye ve Hırdavat - Endüstriyel Bantlar ve Yapıştırıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Çift taraflı bant
  • 12 mm x 25 m ebatlarında
  • Kağıt, PVC, PT, PP ve benzerlerini yapıştırılabilir
  • Ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Hava şartlarına dayanıklıdır.
  • Hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur.