Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Yumuşatıcılar
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Yumuşatıcılar
Vernel Çamaşır Yumuşatıcısı Senstive 5 L - 50 Yıkama
Ürün Kodu : Q09545
Marka : Vernel
78,66 TL + KDV
84,95 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Vernel Çamaşır Yumuşatıcısı Senstive 5 L - 50 Yıkama

Vernel Senstive Hassas ve Yumuşak, hassas ciltler için özel olarak geliştirilen özel formülüyle kıyafetlerinizde mis kokulu yumuşaklık sağlar. İçeriğinde yer alan aktif bileşenler sayesinde ilk yıkamadan itibaren etkisini gösterir. Dermatolojik olarak test edilen Vernel Hassas ve Yumuşak 30 yıkama kapasiteli olup, hem bebekler hem de alerji sorunu yaşayanlar için kullanıma uygundur.

Ürün, herhangi bir boya ve koruyucu madde içermez. Kıyafetlerinizin lifli dokusunu yumuşatarak cildiniz için ipeksi bir his yaratır. Uzun süren etkisiyle giysilerinizin kırışmasını önler, kolay ütülemenizi sağlar. Kullanım talimatları doğrultusunda hem makine hem de elde yıkama seçeneklerine uygun olarak üretilmiştir.

 

Mükemmel sonuçlar için;
Her zaman ürünlerin etiketinde belirtilen talimatlara uyun. Vernel sıvı çamaşır yumuşatıcının miktarını ayarlamak çok kolaydır.Doğru miktar için Vernel şişesinin kapağını kullanmanız yeterlidir. Kullanımdan önce Vernel sıvı çamaşır yumuşatıcıyı sulandırmayın. Yumuşatıcıyı doğrudan şişeden kapağa dökün ve sonra çamaşır makinesindeki yumuşatıcı bölümüne boşaltın. Eğer çamaşırlarınızda yumuşatıcı kalıntısı oluşursa, basitçe durulayınız. Önyıkama yapmadan yumuşak çamaşırlar için 100 ml (makinede yıkama),  50 ml (elde yıkama) kullanın. Makinenizi kapasitesinden fazla doldurmayın.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çamaşır yumuşatıcısı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çamaşır yumuşatıcısı modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çamaşır yumuşatıcısı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çamaşır yumuşatıcısı arıyorsanız, sitemizin Temizlik Ürünleri - Ofis Genel Temizliği - Yumuşatıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 5 litre
  • 50 yıkama
  • Çamaşırlarınızda ipeksi dokunuş
  • Hassas ve yumuşak
  • Günlerce etkili özel parfüm
  • Ekonomik seçim
  • Aloe Vera içeren hassas formül