Vileda Standart Universal Temizlik Eldiveni Kırmızı - Medium
Vileda Standart Universal Temizlik Eldiveni Kırmızı - Medium
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Temizlik Eldivenleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Temizlik Eldivenleri
Vileda Standart Universal Temizlik Eldiveni Kırmızı - Medium
Ürün Kodu : Q08137
Marka : Vileda
31,97 TL + KDV
37,72 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Vileda Standart Universal Temizlik Eldiveni Kırmızı - Medium

Özel pamuklu iç kaplamasıyla ve dayanıklı dokusuyla bulaşık işlerinde ideal temizlik eldiveni.

Elleri sürekli suyun içinde olan kadınların en büyük problemlerinden biri ellerin kuruyup çatlaması ve giderek bakımsız hale gelmesidir. El büyüklüğüne göre farklı ebatlarda alabileceğiniz bulaşık eldivenleri ile ne iş yaparsanız yapın elleriniz yumuşaklığından hiçbir şey kaybetmeyecek. Kadınların bulaşık ve temizlikteki en büyük yardımcısı olan bulaşık eldivenleri ofisiniz için de doğru bir tercih

Temizlik esnasında ellerin kimyasal maddelerden, temizleyicilerden zarar görmesini önleyen temizlik eldiveni, yumuşak özelliği ile hareketlerinizi kısıtlamıyor. Silme, yıkama gibi birçok işlemi rahatlıkla yapabileceğiniz eldivenlerle bulaşıkları bile kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Eldivenlerin iç kısmındaki dokulu yüzey tuttuğunuz eşyaların düşmesini engelleyerek, ellerin kavrama kabiliyetini artırıyor. Eldivenler tüm ev işleri için ideal. Ürünün kullanıldıktan sonra yıkanması ve kurutulduktan sonra depolanması öneriliyor. Günlük kullanım için uygun olan temizlik gereci, cilde zararlı herhangi bir kimyasal madde içermiyor.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde temizlik eldiveni fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun temizlik eldiveni modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli temizlik eldiveni modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model temizlik eldiveni arıyorsanız, sitemizin Temizlik Gereçleri - Temizlik Eldivenleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Kırmızı Temizlik eldiveni
  • Orta boy - medium (M)
  • Dayanıklı doğal kauçuk materyal
  • Kalınlık 0.65 mm
  • Pamuklu astar

 

Vileda Hakkında

70 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada milyonlarca evin parıldamasına yardımcı oan Vileda bir Freudenberg Grubu Markası'dır. Temizlik bizim için oldukça önem verdiğimiz bir görevdir, çünkü bir evin sadece temiz olduğunda ev gibi hissedildiğine inanmaktayız. Ev temizliğini olabildiğince kolay ve verimli hale getiren yenilikçi ürünlerin standartlarının belirlenmesinde iddialıyız. Temizlik bir kova ve paspas ile değil, bu ürünlerin nasıl yapıldığı ile başlar. İnisiyatif almayı ve birbirine saygı duymayı birleştirerek, mükemmel ürünlerin geliştirilmesinde yaratıcı bir ekibin önemine inanıyoruz. Müşterilerimize etik kurallar dâhilinde üretilen ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış ürünler sunarak, daha iyi bir dünya için üzerimize düşeni yapabiliriz. Ünlü Vileda cam bezlerimizden, zeminlerinizi, tezgâhlarınızı, banyolarınızı ve çamaşırlarınızı koruyan ve temizleyen ürünlere kadar çok çeşitli yenilikçi ürünler sunuyoruz. Ürünlerimizin hepsi özenle tasarlanmış ve uzun ömürlü ürünlerdir. Freudenberg Grubu’nun bir üyesi olarak, Vileda şirketinde Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin 10 ilkesine bağlıyız.