Bref Power Aktiv Tuvalet Temizleyici Çam Kokulu 50 g görseli
Bref Power Aktiv Klozet Bloğu Çam 50 g
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Lavabo Açıcı ve Koku Gidericiler
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Lavabo Açıcı ve Koku Gidericiler
Bref Power Aktiv Klozet Bloğu Çam 50 g
Ürün Kodu : S94640
Marka : Bref
27,50 TL + KDV
29,70 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bref Power Aktiv Klozet Bloğu Çam 50 g

Klozet blokları, sifonun her çekilişinde klozetinize kısa ve etkili bir temizlik işlemi uygulayan son derece pratik ürünlerdir. Her sifonda aktive olmaları sayesinde klozetlerinize düzenli olarak bakım gerçekleştiren tuvalet bloğu modelleri, klozetlerinizin iç yüzeyinde kir ve kireç birikmesine engel olabilir. İçerdikleri yoğun aromalar sayesinde kötü kokuların oluşumunu önleyebilen klozet blokları, tuvaletlerinize ferah ve güzel kokulu bir hava kazandırabilir. 

Günümüzde, tuvalet ve klozet temizliğinde sıklıkla kullanılan bir ürün olan tuvalet bloğu çeşitleri sayesinde, hijyenik ve pratik bir temizlik sağlarsınız. Elle temas etmeden takılabildiği gibi, etkisi geçince kolaylıkla yenilenebilen bu ürünler sayesinde mis kokulu, ferah ve pırıl pırıl ofis tuvaletleri hayal etmek mümkün! Bref WC ürünleri, Ofix.com güvencesiyle kapınıza kadar gelsin istiyorsanız, tek yapmanız gereken siparişinizi saniyeler içerisinde oluşturmak!

Hijyenik temizliği ve uzun süreli ferahlığı tuvaletlere taşıyan Bref, tuvalet blokları kategorisinde açık ara pazar lideri olan, güçlü ve tüketiciye yenilikler sunan bir markadır. Katı ve rezervuar klozet bloklarından, jel tuvalet temizleyicilerine, geniş ürün yelpazesiyle Bref, tuvalet ve banyo temizliği konusunda uzmandır ve akıllı inovatif çözümler üretir. Bref klozet blokları güçlü köpüğüyle kireç oluşumunu önlerken, mis gibi ferah koku verir ve tuvaletinize gözle görülür hijyenik temizlik sağlar. Aynı zamanda, premium ve çarpıcı dizaynları ile tuvaletlerinizde fark yaratan Bref, tüketicilere değişik koku alternatifleri ve ürün faydaları sunmaktadır.

Bref Power Aktiv, Bref'in tüm dünyada en çok tercih edilen klozet bloğudur! Bref Power Aktiv, her sifonda klozetinizde hijyenik temizlik sağlar ve mis gibi ferah koku verir. Evinizde, işyerinizde temizlik ve ferahlık artık daha kolay. Her sifonu çektiğinizde temiz bir limon kokusu verir, kireç oluşumunu önler ve var olan kireci söker. 4 fonksiyonu ile yüksek temizlik gücüne sahiptir. 

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Tuvalet Bloğu fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun Tuvalet Bloğu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli Tuvalet Bloğu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model Tuvalet Bloğu arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Lavabo Acıcı ve Koku Gidericiler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Güçlü temizliği bir arada sunar.
  • 4 fonksiyonu ile yüksek temizlik gücüne sahiptir.
  • Güçlü köpük, güçlü hijyen, güçlü kireç sökme ve güçlü ferahlık.
  • Klozet blokları arasında öncüdür.
  • Eşsiz çam kokulu ferahlık!
  • Sırbistan'da üretilmiştir.

 

Klozet Bloğu Nedir?

Klozet bloğu, klozetin iç bölümüne takılan bir temizlik ürünüdür. Her sifon çekilişinde içeriğindeki temizleyici bileşenleri sifondan gelen suya katan klozet blokları, klozetinizin iç yüzeyinde kir oluşmasını ve kireç birikmesini önleyebilir. Kötü kokuları ortadan kaldırmayı hedefleyen, yerine ferah ve güzel bir koku yayan klozet blokları, tuvaletinizi her daim temiz ve bakımlı tutmanıza yardımcı olabilir. Klozet bloğu çeşitleri ayrıca klozetlerinizin iç yüzeyinin daima beyaz ve parlak görünmesine katkı sağlayarak klozet temizliğinde harcadığınız süreyi kısaltabilir. Klozet bloğunuzu her 3 ila 4 haftada bir yenilemeniz gerekebilir. 

 

Klozet Bloğu Nasıl Takılır?

Klozet bloğunu takmak, son derece basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları takip etmeniz, klozet bloğu modelini güvenle yerleştirmenize yardımcı olabilir. 

  • Klozet blokları, doğrudan klozetin üst bölümüne takılır. Bu yüzden ilk olarak klozet kapağını ve oturak bölümünü kaldırmanız gerekir.
  • Klozet bloğunuzu nereye takacağınıza karar vermeniz önemlidir. Sifonunuz her yanından eşit şekilde su dağıtmıyorsa klozet bloğunu akan suya en çok temas edebileceği yere yerleştirmeniz, ürünün etkisini artırabilir.
  • Klozet bloğunuzu, içindeki parçalar birbirine paralel olacak açıda asmanız, her sifonda ürünün tüm faydalarından yararlanmanıza yardımcı olur.
  • Ürünü tam olarak nereye ve ne şekilde takacağınıza karar verdikten sonra kulbunu açıp klozetin üst bölümünden geçirmeniz, klozet bloğunuzu kullanmaya hazır hâle getirmeye yetecektir.

 

Bref Hakkında

Henkel bünyesinde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Bref, 10 yılı aşkın süredir tuvalet temizliği alanında kaliteli ürünleriyle boy gösteriyor. 1965 yılında Henkel adıyla piyasaya sürülen ilk tuvalet bloğu ürünü ile klozet temizliğinde devrim yaratan firma, bu ürünlerin pratikliği ve hijyenik olması sebebiyle oldukça sevilmiştir. Tuvalet temizliği ve hijyeni denildiği anda akla gelen tüm tüketici ihtiyaçlarını anlamak için yapılan bir çok araştırmaya dayanarak, tuvalet temizleyici, rezervuar blokları, ikili hazneli tuvalet blokları, tuvalet jelleri ve tabletleri gibi bir çok ürünü piyasaya süren Bref Tuvalet Bloğu ve diğer tüm ürünleri, Ofix.com'da!