Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Ambalaj
Çalışma Şekli
Çap
Deterjan Tipi
Dezenfektan Türü
Dispenser Mekanizması
Dispenser Uyumlu
Ebat
Gövde Materyali
Gramaj
Hacim
Kağıt Havlu Ebatları
Kağıt Havlu Tipi
Kağıt Kapasitesi
Kat Adedi
Koku Seçenekleri
Kullanım Türü
Materyal
Özellik
Paket İçi Ürün Adedi
Parça Adedi
Renk
Rulo Uzunluğu
Sabun Türü
Temizlik Ürünü
Tuvalet Kağıdı Tipi
Yaprak Adedi
Yaprak Kapasitesi

   

   

  Tuvalet ve Banyo Temizliği

  Tuvalet ve banyolar mikroplara karşı savunmasız olduğumuz alanların başında gelir. Tuvalet ve banyolarda özellikle evlerde ve iş yerlerinde ortak kullanıma açık olması, gün içinde sık sık su ile temas etmesi, ortamın nemli kalması, lekelerin oluşması, havalandırmanın yetersiz çalışması nedeniyle tuvalet ve banyo temizliği büyük önem taşımaktadır. Düzenli tuvalet ve banyo temizliği sayesinde nemli ve ıslak kalan zeminlerde zamanla oluşan bakteri ve mikrop üremesini önlemiş olursunuz. Bunun için ihtiyacınız olan kireç önleyici deterjanlar, doğru bir tuvalet fırçası, koku gidericiler, çamaşır suyu katkılı ferah kokulu temizlik maddeleri, eldiven, sünger ve temizlik bezleri. Tuvalet ve banyo temizliğinde son derece kuvvetli kimyasal bileşenler kullanıldığı için temizlik esnasında ortamı havalandırmanız çok önemlidir. Tuvalet temizliğinde kullanılan bez, sünger, fırça gibi malzemeler asla başka yerlerde kullanılmamalıdır.

  Tuvalet ve Banyo kategorimizde tuvalet temizlik ürünleri yanı sıra tuvalette kullanabileceğiniz birçok farklı ürünü bir arada bulabilirsiniz.

   

   

   

  El Yıkama Ürünleri ve Sabunlar

  Günün büyük bir bölümünü masa başında veya çalışma ortamlarımızda geçiriyoruz. Gün içerisinde kullandığımız araç ve gereçlerin üzerlerinde mikroplar birikebiliyor. Ofislerimiz günlük olarak temizlense bile gün içinde ellerimizle temas ettiğimiz yüzeylere mikropların kolayca yayılmasını sağlıyoruz. Bu nedenle el yıkamak hem kişisel hijyen hem de sağlığımız açısından son derece önemlidir. Salgınlardan korunmak için gün içinde birçok kez ellerimizi yıkamalıyız, kullandığımız araç gereçleri temizlemeliyiz. Hijyene dikkat ederken el yıkama ürünlerinde de bir o kadar seçici olmak gerekir.  Kullanılan ürünlerin sağlığı etkilememesi, olumlu sonuçlar vermesi en büyük etkendir.

  Katı sabunun tarihi M.Ö. 3000’li yıllara kadar uzansa da 1865 yılında icat edilen sıvı sabun, el ve yüz temizliği için adeta milat kabul edilmektedir. Kalıp sabunlara göre ekonomik olarak daha avantajlı olan sıvı, köpük ve jel sabunlar bitkisel ve anti-bakteriyel içeriklerinden dolayı mikropları tamamen temizlemeye büyük katkı sağlamaktadır.

   

   

   

  Sıvı Sabun ve Köpük Dispenseri

  Ülkemizin ilk sıvı ve köpük sabun ile buluşması 1980’lerin sonu olmuştur. O zamanlar piyasada köpük sabun veya sıvı sabunluk olmadığı için kalıp sabunlarla kullanılmaktadır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımıza çeşitli kokulara sahip, farklı kimyasallar içeren köpük ve sıvı sabunlar ve bunlara uyumlu dispenserler girmiştir.

  Sabun dispenserleri evlerde, iş yerlerinde ve ortak kullanıma alanlarında, sıvı sabun koymak kullandığımız bir çeşit sabunluklardır. Dispenserler genellikle paslanmaz çelikten ya da ABS plastik malzemeden üretilmektedir. Dispenser kullanımı birçok avantaj da sağlamaktadır. Hijyeniktir, mikrop kapma riskini ortadan kaldırmaktadır, kullanımı manuel olduğu gibi sensörlü de olabilir, ekonomik kullanım sağlar,

   

  Pas ve Kireç Sökücüler

  Ofis ve evlerinizin banyo, tuvalet ve klozet temizliğinin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında pas ve kireç sökücü yüzey temizleyici ürünler gelmektedir. Kireç sökücüler sulardan kaynaklı kireçleşmeye karşı son derece etkilidir. Kireç sökücüler her gün ofis ve evlerde kullanılan çeşme sularının kireçli yapısı nedeniyle klozetlerde, lavabolarda, duşa kabin ve su ile temas eden bütün yüzeyde biriken kireç atıklarının temizlenmesinde kullanılmaktadır. Kireç sökücüler ayrıca çaydanlık, su ısıtıcı, cam ve seramik gibi yüzeylerde kireçli bölgeye etken ederek kireçlerden arınmasını sağlar.

  Pas sökücüler aynı kireç sökücüler gibi su ile temas etmiş özellikle metal yüzeylerde oluşan paslanma ve oksitlenmeye karşı kullanılmaktadır. Pas ve kireç sökücüleri kullanırken çamaşır suyu veya herhangi bir temizlik ürünüyle kesinlikle karıştırmamalıdır. İçerisindeki kimyasal maddelerden dolayı eldivensiz kullanılmamalı, göz ve cilt temasından kaçınılmalıdır.

   

  Lavabo Açıcı ve Koku Gidericiler

  Lavabo açıcılar lavabo ve su giderlerinde zamanla biriken kir ve atıkların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Yemek atıkları, saç kılları ve bazı atık maddeler lavaboların gider kısmına zamanla yapışarak genişlerler ve tesisatın tıkanmasına neden olmaktadır. Su içinde genişleyen malzemeler, çözülmemiş yiyecek atıkları inşaat halinde iken tesisata giren inşaat atıkları, yağlar ve kireçlenme en çok tıkanmaya sebep olan ürünler arasında sayabiliriz.

  Banyo ve tuvaletlerde oluşan kötü kokuları önlemek için koku giderici ürünlerden yararlanabilirsiniz. Klozet bloğu ve Pisuvar koku giderici ürünleri kullanarak tuvalet kullanımı esnasında oluşan ve zaman zaman klozet bağlantı borularından gelen kötü kokuları bastırarak, ortamın daha ferah kalmasını sağlayabilirsiniz. Birçok koku seçeneği arasından size uygun olanı seçerek tuvaletlerinize yeni bir hava katabilirsiniz. Tuvalet bloglarının kullanımı koku giderici özelliği yanı sıra klozet yüzeylerinde kireç ve pas oluşmasını da engellemektedir.

   

   

   

   

  Kâğıt Havlular

  Kâğıt havlular oteller, hastaneler, restoranlar, iş yerlerin, AVM’ler, okullar, plazalar ve her türlü ortak kullanım alanı olan insanların yoğun olduğu yerde kâğıt sarfiyatını önlemek için el temizliği amacıyla kullanılan temizlik kağıdıdır.

  Sitemizde satışa sunulmuş olan Kâğıt Havlular 4 tipe ayrılmaktadır. Kâğıt havlu dispenserlerinize uygun ve uyumlu hareketli kâğıt havlular, içten çekmeli kâğıt havlular, dıştan çekmeli kâğıt havlular ve Z-katlama kâğıt havlu seçenekleri arasından seçiminizi yaparak bulunduğunuz yerde sağlıklı bir ortam sunmaya devam edebilirsiniz.

   

   

   

   

  Kâğıt Havlu Dispenseri

  Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber yaşamın her alanında kendini göstermeye başlayan pratik kolaylıklar, Kâğıt havlu dispenserlerinde de kendisini göstermektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan manüel, sesörlü veya fotoselli dispenserler; otellerde, hastanelerde, restoranlarda, iş yerlerinde, AVM’lerde, evlerde ve her türlü ortak kullanım alanlarında rastlamak mümkündür. Duvara monte imkanına sahip Kâğıt Havlu Dispenserleri pille ya da adaptörle çalışma özellikleri de taşımaktadır.

  Kolay kullanım ve pratik hijyen sağlayıcı olarak da bilinen kâğıt havlu dispenserleri ile güven içerisinde temizlik sağlamak mümkündür.

   

  Tuvalet Kâğıtları

  Hijyensiz bir ortamda bulunmak çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle iş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, otogarlar, havalimanları kısacası kalabalık yerlerin ortak kullanım alanlarının her zaman temiz ve hijyen kurallarına uygun olmasını gerekmektedir. Bu alanlardan bir tanesi de tuvaletlerdir. Kalabalık ortak kullanım alanlarında sıklıkla kullanılan tuvaletlerin temizliği çok hassas olmalıdır. Tuvaletlerin gün içinde sürekli kontrol edilmesi, temizlenmesi ve kullanım için ihtiyaç duyulan kâğıt havlu, el sabunu ve tuvalet kâğıdı gibi ürünlerin takibi gerekmektedir.

  Tuvaletlerde en çok kullanılan kişisel temizlik ürünlerinden biri de tuvalet kağıtlarıdır. Tuvalet kağıtları düşük gramajlı farklı katmanlı krepli kâğıt olarak üretilen kişisel bakım ürünleridir. Tuvalet kağıtları çeşitleri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir. Tuvalet kağıtlarının suya daha dayanıklı olması sayesinde su ile temas anında kolayca dağılmazlar. Tuvalet kağıtlarını fiyat açısından birbiri ile kıyaslarken ürünün özelliklerine, paket içi rulo adedine, kâğıt kat adedine, kâğıt kalitesine, emici olmasına, parfümlü ve parfümsüz olması gibi seçenekleri göz önünde bulundurmak gerekir.

   

   

  Tuvalet Kâğıdı Dispenseri

  Her tuvalet ve banyonun ihtiyacı olan en önemli araçlardır tuvalet kâğıdı dispenserleri ve tuvalet kağıtlıkları. Özellikle kalabalık ofislerde ve ortak kullanımın fazla olduğu mekanlarda tercih edilen endüstriyel ürünlerden bir tanesidir tuvalet kâğıdı dispenserleri. Mekanizmanın kapasitesine göre size uygun tuvalet kâğıt dispenseri seçebilirsiniz. Dıştan ve içten çekmeli özelliği başta olmak üzere tuvalet kâğıdı dispenserlerinde Z-katlama, C-katlama ve tekli çekim özelliğine sahip birçok ürünü bu kategoride bulabilirsiniz. Kolay kullanım ve pratik hijyen sağlayıcı olarak da bilinen tuvalet kâğıdı dispenserleri ile güven içerisinde temizlik sağlamak mümkündür. Tuvalet Kâğıt Dispenserleri büyük bir bölümü duvara monte imkanı sunmaktadır.

   

   

   

   

  Klozet Fırçası ve Takımları

  Klozet fırçaları sifon ile giderilemeyen kalıntıların temizliğinde kullanılan hijyen ürünlerindendir. Klozetlerin daime temiz kalması için hijyen açısından önemli bir araç olan klozet fırçasını banyonuzun şıklığına, tazına ve kullanımına en uygun ürünü seçerek tamamlayabilirsiniz.

  Klozet fırçası ile uyumlu çöp kovası alarak banyonuz için güzel bir takım oluşturabilir, birçok marka, renk, desen, malzeme ve özelliği bulunan ürünler arasından seçinizi yapabilirsiniz.

   

  Klozet Kapağı- Örtüsü ve Dispenseri

  İş yerlerinin ve ofislerin temizlik ve hijyen konusunda en sorunlu yerlerin başında gelir tuvaletler. Çok fazla kişi tarafından kullanılmakta olan tuvaletler ortak kullanım alanları olduğu için hijyen kurallarının titizlikle uygulanması gerekir. Tuvalet hijyeni konusunda tek kullanımlık ürünlerden biri olan klozet kapak örtüleri, klozetin kapak kısmının üzerine serilerek kullanılmaktadır. Bu sayede klozet kapağında oluşan bakteriler ile temasınız olmayacaktır. Klozet kapağı örtüleri ince yapısı sayesinde kullanıldıktan sonra tuvalet içerisinde kolayca erir.

  Klozet kapağı örtülerini uyumlu dispenseri ile kullanabilirsiniz. Bu sayede klozet kapağı örtülerini kirden, nemden ve diğer olumsuz koşullardan koruyabilirsiniz.

   

   

  El Kurutma Makineleri

  Ofisler, okullar ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda kâğıt havlu oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu durumda işletmeler için gereğinden fazla maliyet oluşturmaktadır. Bu gideri düşürmenin en pratik ve kullanışlı yolu El Kurutma Makinesi kullanmaktır. El Kurutma Makinesi kullanarak aynı zamanda fazla kâğıt havlu kullanmamış olur haliyle doğaya da zarar vermemiş oluruz. Siz de çalışma alanınızda El Kurutma Makinesi kullanın hem doğaya hem de bütçenize zarar vermeyin.

   

   

  Banyo Gereçleri

  Banyo setleri ve gereçleri hijyen, temizlik ve ihtiyaç açısından banyolarda işlevsel özellik sunan parçalardır. Pratik ve kullanışlı ürün yelpazesine sahip olan banyo gereçleri hem şık görünümleri hem de kolay temizlenebilmeleri bakımından büyük öneme sahiptir. Banyo aksesuar çeşitlerine set halinde ya da tek bir ürün olarak seçebilir, banyonuza renk katabilir, bir bütünlük yaratabilirsiniz. Diş fırçalık, diş macunluk, kalıp sabunluk, havluluk, kağıtlık, pamukluk, maşrapa gibi tüm banyo aksesuarlarına ve setlere bu kategoride ulaşabilirsiniz.

   

   

  Kullanıcı Sözleşmesi

  ofix.com Üyelik/Kullanıcı Sözleşmesi

  1. Taraflar
  Bu sözleşme ile bir tarafta üye olmak isteyen

  Adı #name#
  Soyadı #surname#
  E-posta Adresi #email#
  Cep Telefonu #phone#

  ki bundan sonra sözleşmede ÜYE olarak anılacaktır ile diğer tarafta İkitelli O.S.B. Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 42/F Başakşehir İstanbul adresinde mukim OFİX OFİS MALZEMELERİ A.Ş. ki bundan sonra OFİX (bu sözleşmedeki OFİX www.ofix.com web sitesi manasına da gelmektedir) olarak anılacaktır, iş bu web sayfasındaki üyelik formunu doldurarak üyelik/kullanıcı sözleşmesi akdetmişlerdir.


  2. Sözleşmenin Konusu
  İşbu Sözleşme ile OFİX tarafından web sitesi aracılığı ile yapmış olduğu satış pazarlama ve sair hizmet sunumlarından müşterinin belirtilen şartlarda yararlanmasıdır.
  3. Genel Hükümler
  3.1. Bu sözleşme ile ÜYE sitenin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanırken yasal mevzuat hükümlere riayet etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  3.2. ÜYE web sayfası kullanımları sırasında başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde ve işlemlerde bulunamayacaktır.
  3.3. Web sayfasında çerez kullanmaktadır. Çerezler, bilgilerin iletildiği dosyalardır. Bir çerezle iletilebilen bilgiler web sitemizin kullanımı yoluyla tarafımızca veya üçüncü kişilerce saklanabilir. ÜYE her nevi çerez kullanımına /OFİX ın çerez politikasına muvafakat eder.
  3.4. Web sitesinin takibi, raporlamaları için Google Analytics’i kullanılabilir. ÜYE bu tür veri işlemelerini kabul eder.
  3.5. ÜYE ye sistem tarafından web sayfasının kullanımı için kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu bilgilerin güvenliği ÜYE nin sorumluluğundadır. ÜYE bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Herhangi bir nedenle web sayfasının kullanılmasından dolayı uğrayabilecek zararlardan OFİX sorumlu değildir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa ÜYE, OFİX dan tazminat talep etmemeyi kabul ve beyan eder.
  3.6. ÜYE siteye üyelik ile kendisine SMS, e posta, telefon ve sair mecralar ile tanıtım ve reklam yapılmasını, bilgiler aktarılmasını, bu aktarım için bilgilerinin üçüncü şahıslar ile paylaşımını kabul eder.
  3.7. OFİX siteye üyelik sırasında ÜYE nin vermiş olduğu bilgileri ve sonrasında yapılan işlemler sırasında elde edilen bilgileri toplayabilir. Bu bilgileri daha iyi hizmet verilmesi amacı ile işleyebilir.Üçüncü şahıslara ve yurt dışına transfer edebilir. ÜYE üyelik ile bunlara muvafakat etmiştir.
  3.8. ÜYE web sayfası aracılığı ile ilan verilmesi durumunda vermiş olduğu (Telefon, e posta, GSM hattı vb. ) bilgilerin kişisel bilgi dahi olsa umuma açılmasına muvafakat eder.
  3.9. ÜYE nin web sayfası kullanarak yapmış olduğu işlemlerde mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda 6502 sayılı yasanın 48 maddesi uyarınca hazırlanan bir mesafeli satış sözleşmesi olduğunu ve bunun yasa hükümleri çerçevesinde teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ofix.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.
  3.10. OFİX hiçbir şekil ve şarta bağlı kalmaksızın, dilediği şekilde, tek taraflı işlem ile ÜYE nin üyeliğini askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda ÜYE herhangi bir talepte bulunamaz.
  3.11. OFİX ÜYE bu sözleşmeyi imzalamış veya onaylamış olsa dahi kendisine ÜYE lik hakları vermekten imtina edebilir.
  3.12. ÜYE tarafından web sayfasında veya web sayfası için beyan edilen fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler kendi kişisel fikir ve düşünceleri olup bunlardan dolayı her türlü hukuki ve cezai mesuliyet üyeye aittir.
  3.13. Web sayfasındaki tüm fikri mülkiyet hakları münhasıran OFİX a aittir. Web sayfasında yayınlanan her nevi görsel, bilgi ve ölçüler tanıtımlar fikir edinilmesi amaçlı olup OFİX in taahhüdü değildir.
  3.14. Web sayfasından başka web sayfalarına link verilmesi durumda bundan OFİX ın bir sorumluluğu olmayacaktır.
  3.15. ÜYE mevzuat ve ilerde yürürlüğe girebilecek mevzuata göre her nevi ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, sair pazarlama uygulamaları hakkında kendisine bilgi verilmesini, reklam yapılmasını kabul eder
  3.16. OFİX tarafından yapılan kampanyalara dair hususlarda kampanya şartları geçerlidir. Bu şartların OFİX tarafından tek taraflı olarak değiştirilebileceğini ÜYE kabul ve taahhüt eder. Kampanya şartları çerçevesinde verilen indirim ve sair tüm haklar taahhüt niteliğinde değildir.
  3.17. ÜYE bu sözleşme ile
  OFİX Çerez Politikası Metni
  OFİX Site Kullanım Koşulları
  OFİX Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini sözleşmenin eki olarak okuyarak kabul etmiştir.
  4. Sözleşmenin Sona Ermesi
  4.1. ÜYE OFİX tarafından verilen herhangi bir hizmetten yararlanmaz iken taraflar sözleşmeyi istedikleri zaman feshedebilirler. Bu durumda OFİX tarafından ÜYE nin üyelik kaydı dondurulur.
  4.2. ÜYE OFİX tarafından verilmiş olan herhangi bir hizmetten yararlanma iken sözleşme ancak bu hizmetin sona ermesi veya tamamlanması ile feshedilebilir.
  4.3. OFİX kullanıcı profillerini her zaman tek taraflı olarak kaldırma hakkında sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar OFİX dan herhangi bir talepleri olmadığını kabul ve beyan ederler
  5. İhtilafların Halli
  Taraflar arasında çıkan ihtilafların hal merci İstanbul merkez mahkemeleridir. Bu sözleşmede tarafların belirtilen adresleri tebligat adresleri olup bu sözleşme gereği gönderilecek tüm tebligat ve gönderiler bu adrese gönderilecektir.
  6. Sözleşmenin yürürlüğü
  İş bu sözleşme elektronik ortamda mesafeli satış sözleşmeleri gibi onaylaması ile yürürlüğe girecektir. Siteyi kullanmış olması üyelik profiline girilmesi ile bu sözleşme ve ekleri kabul edilmiş sayılır.
  Tarih:
  ÜYE OFİX

  ×

  Kargo Takip

  ×
  ×

  Fatura

  ×

  Lütfen ürünün Renk ve Numara seçimini yaparak sepetinize ekleyiniz

  ×

  Şifre Yenileme

  ×