Cassa Plastik Klasör Geniş 1 Adet Mavi görseli
Cassa Plastik Klasör Geniş - Mavi
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Dosyalama ve Arşivleme >
Plastik Klasörler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Dosyalama ve Arşivleme
Plastik Klasörler
Cassa Plastik Klasör Geniş - Mavi
Ürün Kodu : Q05701
Marka : Cassa
28,14 TL + KDV
26,73 TL + KDV
31,54 TL
%5 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Cassa Plastik Klasör Geniş - Mavi

Düzen, iş ve özel hayatımızın pratikliği için önemlidir. Ofis ortamında ise olmazsa olmaz kriterlerdendir. Aradığımız şeyi kısa zamanda bulamamamız durumunda, yaşadığımız zaman kaybı bizlere stres olarak geri döner. Ayrıca, dosyalarımızın etrafa saçılmasını önlemek için benzer evraklarımızı tek çatı altında tutabileceğimiz bir takım envanterlere ihtiyaç duyarız. Dosyaların düzenli bir şekilde saklanması ve aradığınız zaman kolayca bulunabilmesi, keyfimizi kaçırmamakla birlikte bize zamandan tasarruf da sağlayacaktır.

Cassa Plastik Klasör, çok uygun fiyatı ve sırt cepli mekanizmasıyla, arşivlemek istediğiniz dosyaları en verimli şekilde muhafaza etmenizi sağlar. A4 boyutundaki evraklarla kolaylıkla kullanacağınız Beyaz, Kırmızı, Mavi, Sarı, Siyah ve Yeşil renk seçenekleriyle her zevke hitap eden Cassa Geniş Klasör siparişini Ofix.com'dan hemen şimdi oluşturun, uygun fiyat ve İstanbul içerisinde 1 iş gününde teslimat avantajlarından siz de faydalanın!

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde plastik klasör fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun plastik klasör modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli plastik klasör modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model plastik klasör arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri -  Plastik Klasörler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Cassa Plastik Klasör Açıklaması:

  • A4 belgeler için uygun
  • PP (polipropilen) dış kaplama
  • İthal cilt bezi
  • 2.1 mm eska mukavva
  • Menşei Hollanda
  • 3M yapışkanlı
  • Mekanizma İtalyan
  • İç sıvama kağıdı Navigator