Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Düzenleyici Türü
Ebat
Halka Sayısı
Kapak Mataryeli
Klasör Ebatı
Klasör Genişliği
Kullanım Alanı
Kullanım Türü
Materyal
Mikron
Paket İçi Ürün Adedi
Renk
Sekreterlik Tipi
Separatör Tipi
Sırt Genişliği
Yaprak Adedi

  Dosyalama ve Arşivleme

  Kamu kuruluşları, özel sektör, eğitim kuruluşları, okullar, hastaneler, fabrikalar ve diğer büyük ya da küçük ticari müesseselerin hemen hemen hepsinin dosyalama ve arşivleme ekipmanlarına ihtiyacı vardır. Günümüzde kağıtsız ofisler kulağa hoş gelse de başta yasal zorunluluklar olmak üzere birçok işletme evrak ve belgeleri saklamak zorundadır. İşin yoğunluğu ve hassasiyetine göre tercih edilen dosyalama ve arşivleme araçları bu belgelerin fiziki olarak korunmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Dosyalama ve Arşivleme kategorimizde masanızda oluşan evrak dağınıklığını düzenlemek, fatura ve makbuz gibi önemli evrakları arşivlemek ve sunum belgelerinizi hazırlamanız için birçok ürünü bulabilirsiniz. Çeşitli sunum dosyaları, plastik ve karton klasörler, poşet dosyalar, farklı özellikte fonksiyonel dosyalar, arşiv kutuları, dosya ayraçları, evrak düzenleyiciler, askılı dosyalar ve sekreterlikler ofis ve okul hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden bazılarıdır.

   

   

  Plastik Klasörler

  Günümüzde her ne kadar bilgisayar gibi teknolojik ve dijital ortamda birçok belgeyi tutulabiliyor olsak bile, bazı evrakların baskı olarak çıktıları alınarak saklanması gerekmektedir. Klasörler resmî kurumlar ve kurumsal şirketlerde bir simge haline gelmiş, tüm önemli belgele ve evrakları düzenlemek, depolamak ve korumak amaçlı son derece kullanışlı kırtasiye malzemeleridir. Ofislerimizin ve hatta evlerimizin vazgeçilmezi olan klasörler, geçmişimizden günümüze önemini hiç kaybetmeyerek evraklarımızın bir arada düzenli kalmasını sağlayan yardımcılarımızdandır.

   

  Plastik klasörler çeşitli renkleri, mekanizmaları ve boyutları sayesinde, her zevke ve amaca uygun olan pratik ürünlerdir. Ergonomik kullanımı ve uygun mekanizma yapısı sayesinde kâğıt depolamayı son derece kolaylaştırmaktadır. Plastik klasör fiyatları ürünün boyutlarına, markasına ve üretildiği malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir.

   

   

  Karton Klasör

  Karton klasörlere resmî kurumlarda, okullarda, adliyelerde, muhasebe bürolarında ve kurumsal şirketlerde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Karton klasörler, A4 boyutundaki tüm belgeleri ve evrakları rahatlıkla saklayabilmek için tasarlanmışlardır. Geniş veya dar karton klasörler ölçüleri ile her türlü rafa kolaylıkla girebilmektedir. Üstelik alt tarafında bulunan parmak deliği sayesinde kolaylıkla raflardan çıkarabilirsiniz. 500 yaprak kapasiteye kadar kullanabileceğiniz geniş karton klasörler, en çok ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Karton klasör çeşitlerinden bir diğeri de ipli karton klasörlerdir. İpli karton klasör çeşitlerinde metal mekanizma yerine kağıtları bir arada tutmak için ipli mekanizma bulunur.

   

   

  Telli Dosyalar

  Telli dosya imalatı farklı materyallerden ve farklı ebatlarda yapılmaktadır. Buna göre telli dosya çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Sizin için en doğru telli dosya, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunan, kaliteli materyallerden üretilmiş, dayanıklı ve kullanımı pratik ürünler olacaktır. Telli dosya alırken öncelikle bu ürünleri nerede ve hangi amaçla kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından, ebat ve renk seçiminizi yapmalısınız. Telli dosyalarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız, kalite tercihinizi de yüksek düzeylerde tutmalısınız. Ayrıca, telli dosya sırtlığı, telli askılı dosya, telli dosya rafı gibi ürünleri de çalışma ortamlarınızda keyifle kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

   

  Fonksiyonel Dosyalar

  Okullarda, iş yerlerinde, resmi evrakların söz konusu olduğu kurumlarda ve özel sektörde evrakların yıpranmaması, saklanması ve kaybolmaması için çeşitli fonksiyonel dosyalama gereçleri kullanılmaktadır. Farklı modellere, özelliklere ve ebatlara sahip olan bu dosyalardan seçim yaparken, yapılan işin özelliğine ve kullanım alanına göre dosyalama gereçleri tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Fonksiyonel Dosyalar kategorimizde başta mahkeme ve avukat dosyaları olmak üzere, yarım veya tam kapak karton dosyalar, çıtçıtlı dosyalar, sırttan sıkıştırmalı dosyalar, körüklü dosyalar, yaylı ve cırtlı dosyaları bulabilirsiniz. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz bu dosya gereçlerinin fiyatları markalarına, materyaline, özelliğine ve adedine göre değişmektedir.

   

  Ayraç ve Seperatörler

  Klasör ve dosya ayraçları günümüzde en çok kullanılan dosyalama gereçlerinden biridir. Dosya ayraçları diğer adıyla seperatörler adından da anlaşıldığı üzere ‘’ayırmak’’ için kullanılan bir araçtır. Arşivlemek istediğiniz belgeleri ayraç kullanarak kolayca tekrar bulabilirsiniz. Dosyalama işlemlerinde ayraçların tasarımı yanı sıra kullanım kolaylığı da aranan bir husustur. Harfli dosya ayraçları ayni harfle başlayan şirketlerin veya müşterilerin evraklarını ilgili harfte tutmanızı sağlar. Rakamlı dosya ayraçları evrakları bir sıra dahilinde dizmenizi, aylara bölünmüş dosya ayraçları aylık faturalarınızı korumanızda yardımcı olur.

  Kategorimizde birçok ünlü markanın 1’den 31’e kadar rakam bölmeli, alfabetik harfli, ay adları, renkli veya tek renk olarak ürünlerini bulabilir ve güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz.  

   

  Poşet Dosyalar

  Poşet dosyalar farklı tür evraklarınızı, sertifika gibi belgelerinizi korumak ve onları farklı dosyalama sistemlerine entegre etme görevi görmektedir. Poşet dosyalar okullarda, ofislerde, firmalarda, kırtasiyelerde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Poşet dosyalar günümüzde hem geniş kullanım alanlarıyla hem de ergonomik yapılarından dolayı çok tercih edilmektedir. Poşet dosyalar genelde saydam veya yarı saydam yapıya sahiptir, böylece korumak istediğiniz dokümanı rahatlıkla görebilirsiniz. Poşet dosyalar belgelerinizi yırtılmadan, ıslanmalarından, leke ve parmak izlerinden ve kırışmaktan korur. Poşet dosyaların sol tarafında bir şerit üzerinde delikler bulunur. Bu delikler sayesinde kağıtlarınızı delmenize gerek kalmadan poşet dosyalarınıza yerleştirip karton klasör veya plastik klasörler başta olmak üzere tüm dosya klasörlerine takarak da kullanabilirsiniz.

   

  Sunum Dosyaları

  İş ve eğitim hayatımızda kullanımı oldukça yaygın olan dosya çeşitlerinden biridir sunum dosyaları. Birçok önemli belgeyi muhafaza etmek ve hepsini bir arada toplanmasını sağlamaktadır. 10’lu, 20’li, 30’lu, 40’lı vs. olmak üzere farklı sayfa sayısına sahip olan sunum dosyaları iş hayatında büyük bir kolaylık sunmaktadır. Sert kapak tasarımları sayesinde şeffaf dosyaların içerisine koyulan kağıtlar dış etkenlere karşı en iyi şekilde muhafaza edilmektedirler.  Sunum dosya fiyatları yaprak sayılarına göre değişkenlik göstermektedir. 

   

  Askılı Dosya ve Havuzları

  Günümüzde hem iş yerinde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilecek farklı dosya modelleri bulunmaktadır. Bunlar içinde kullanım kolaylığı olan, çekmece içi ve dışı kullanım olanağı sağlayan askılı dosyalar iş yerlerinde, eğitim kurumlarında ve özellikle arşivleme amaçlı kullanabileceğiniz ürünlerdir. İster renkli ister tek renk olarak satılan askılı dosyaların sağ ve sol kısmında bulunan tel tutmaçlar, dosyayı çekmece içi veya dışında askılı dosya havuzu gibi dar alanlara asarak hem alandan tasarruf etmenizi hem de dağınıklığı önlemenizi sağlayacaktır. Belgeleri birbirinden ayırmak için kullanabileceğiniz askılı dosyalara istediğiniz renkte ulaşmak için sitemizde bulunan çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

   

  Sekreterlik

  Sekreterlik ya da sekreter dosyası adını genelde sekreterlik ve yönetici asistanlığı mesleği yapan kişilerin tercih etmesinden dolayı almıştır. Sanat öğrencilerinin de favori malzemelerinden bir olan sekreterlikler çizim yaparken kullanılmaktadır. A4 ve A5 boyutlarında bulabileceğiniz sekreterlik çeşitleri kapaklı, kapaksız, ahşap veya plastik kaplama olarak üretilmektedir. Klipsli kapaklı sekreterlik sayesinde belgelerinizi istenmeyen kazalardan, çizilmelerden ve kirlenmelerden koruyabilirsiniz.

   

  Evrak Düzenleyiciler

  Bazı önemli belgelerin saklanmasında ya da toplantılarda katılımcılara sunulmasında dosyalardan yardım alınır. İmza dosyaları ve imza defterleri kontrat, fatura ve imza gerektiren diğer dokümanları organize etmek için kullanılan evrak düzenleyici araçlardır. Canlı renkleri, sert karton veya suni deri kapak tasarımları ve çok bölmeli imal edilen imza dosyaları sayesinde modern bir ofis ortamı yaratabilirsiniz.

   

  Arşiv Kutuları

  Arşiv kutusu bir tür saklama kutusudur. Gerçek veya tüzel kişilerin değer taşıyan veya ileride lazım olabilecek belgeleri sakladığı yerdir arşiv kutuları. Arşiv kutuları arşivlemeyi olanak kılan birtakım özelliklere sahiptirler. Arşiv kutuları kullanarak birçok belgeyi bir arada derli toplu şekilde tutabilir hem çalışma ortamınızda oluşan dağınıklığı organize etmiş olursunuz. Aradığınız belgeleri zaman kaybetmeden ulaşmanız daha kolay olacaktır. Arşiv kutularının ölçüleri standart plastik klasörlere yakındır. Bu sayeden arşiv kutusunda işlemi tamamlanan klasörleri yan yana eşit bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Arşiv kutuları sayesinde arşivinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz. Fiyatları makul olan arşiv kutusu seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

   

  Kullanıcı Sözleşmesi

  ofix.com Üyelik/Kullanıcı Sözleşmesi

  1. Taraflar
  Bu sözleşme ile bir tarafta üye olmak isteyen

  Adı #name#
  Soyadı #surname#
  E-posta Adresi #email#
  Cep Telefonu #phone#

  ki bundan sonra sözleşmede ÜYE olarak anılacaktır ile diğer tarafta İkitelli O.S.B. Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 42/F Başakşehir İstanbul adresinde mukim OFİX OFİS MALZEMELERİ A.Ş. ki bundan sonra OFİX (bu sözleşmedeki OFİX www.ofix.com web sitesi manasına da gelmektedir) olarak anılacaktır, iş bu web sayfasındaki üyelik formunu doldurarak üyelik/kullanıcı sözleşmesi akdetmişlerdir.


  2. Sözleşmenin Konusu
  İşbu Sözleşme ile OFİX tarafından web sitesi aracılığı ile yapmış olduğu satış pazarlama ve sair hizmet sunumlarından müşterinin belirtilen şartlarda yararlanmasıdır.
  3. Genel Hükümler
  3.1. Bu sözleşme ile ÜYE sitenin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanırken yasal mevzuat hükümlere riayet etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  3.2. ÜYE web sayfası kullanımları sırasında başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde ve işlemlerde bulunamayacaktır.
  3.3. Web sayfasında çerez kullanmaktadır. Çerezler, bilgilerin iletildiği dosyalardır. Bir çerezle iletilebilen bilgiler web sitemizin kullanımı yoluyla tarafımızca veya üçüncü kişilerce saklanabilir. ÜYE her nevi çerez kullanımına /OFİX ın çerez politikasına muvafakat eder.
  3.4. Web sitesinin takibi, raporlamaları için Google Analytics’i kullanılabilir. ÜYE bu tür veri işlemelerini kabul eder.
  3.5. ÜYE ye sistem tarafından web sayfasının kullanımı için kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu bilgilerin güvenliği ÜYE nin sorumluluğundadır. ÜYE bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Herhangi bir nedenle web sayfasının kullanılmasından dolayı uğrayabilecek zararlardan OFİX sorumlu değildir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa ÜYE, OFİX dan tazminat talep etmemeyi kabul ve beyan eder.
  3.6. ÜYE siteye üyelik ile kendisine SMS, e posta, telefon ve sair mecralar ile tanıtım ve reklam yapılmasını, bilgiler aktarılmasını, bu aktarım için bilgilerinin üçüncü şahıslar ile paylaşımını kabul eder.
  3.7. OFİX siteye üyelik sırasında ÜYE nin vermiş olduğu bilgileri ve sonrasında yapılan işlemler sırasında elde edilen bilgileri toplayabilir. Bu bilgileri daha iyi hizmet verilmesi amacı ile işleyebilir.Üçüncü şahıslara ve yurt dışına transfer edebilir. ÜYE üyelik ile bunlara muvafakat etmiştir.
  3.8. ÜYE web sayfası aracılığı ile ilan verilmesi durumunda vermiş olduğu (Telefon, e posta, GSM hattı vb. ) bilgilerin kişisel bilgi dahi olsa umuma açılmasına muvafakat eder.
  3.9. ÜYE nin web sayfası kullanarak yapmış olduğu işlemlerde mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda 6502 sayılı yasanın 48 maddesi uyarınca hazırlanan bir mesafeli satış sözleşmesi olduğunu ve bunun yasa hükümleri çerçevesinde teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ofix.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.
  3.10. OFİX hiçbir şekil ve şarta bağlı kalmaksızın, dilediği şekilde, tek taraflı işlem ile ÜYE nin üyeliğini askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda ÜYE herhangi bir talepte bulunamaz.
  3.11. OFİX ÜYE bu sözleşmeyi imzalamış veya onaylamış olsa dahi kendisine ÜYE lik hakları vermekten imtina edebilir.
  3.12. ÜYE tarafından web sayfasında veya web sayfası için beyan edilen fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler kendi kişisel fikir ve düşünceleri olup bunlardan dolayı her türlü hukuki ve cezai mesuliyet üyeye aittir.
  3.13. Web sayfasındaki tüm fikri mülkiyet hakları münhasıran OFİX a aittir. Web sayfasında yayınlanan her nevi görsel, bilgi ve ölçüler tanıtımlar fikir edinilmesi amaçlı olup OFİX in taahhüdü değildir.
  3.14. Web sayfasından başka web sayfalarına link verilmesi durumda bundan OFİX ın bir sorumluluğu olmayacaktır.
  3.15. ÜYE mevzuat ve ilerde yürürlüğe girebilecek mevzuata göre her nevi ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, sair pazarlama uygulamaları hakkında kendisine bilgi verilmesini, reklam yapılmasını kabul eder
  3.16. OFİX tarafından yapılan kampanyalara dair hususlarda kampanya şartları geçerlidir. Bu şartların OFİX tarafından tek taraflı olarak değiştirilebileceğini ÜYE kabul ve taahhüt eder. Kampanya şartları çerçevesinde verilen indirim ve sair tüm haklar taahhüt niteliğinde değildir.
  3.17. ÜYE bu sözleşme ile
  OFİX Çerez Politikası Metni
  OFİX Site Kullanım Koşulları
  OFİX Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini sözleşmenin eki olarak okuyarak kabul etmiştir.
  4. Sözleşmenin Sona Ermesi
  4.1. ÜYE OFİX tarafından verilen herhangi bir hizmetten yararlanmaz iken taraflar sözleşmeyi istedikleri zaman feshedebilirler. Bu durumda OFİX tarafından ÜYE nin üyelik kaydı dondurulur.
  4.2. ÜYE OFİX tarafından verilmiş olan herhangi bir hizmetten yararlanma iken sözleşme ancak bu hizmetin sona ermesi veya tamamlanması ile feshedilebilir.
  4.3. OFİX kullanıcı profillerini her zaman tek taraflı olarak kaldırma hakkında sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar OFİX dan herhangi bir talepleri olmadığını kabul ve beyan ederler
  5. İhtilafların Halli
  Taraflar arasında çıkan ihtilafların hal merci İstanbul merkez mahkemeleridir. Bu sözleşmede tarafların belirtilen adresleri tebligat adresleri olup bu sözleşme gereği gönderilecek tüm tebligat ve gönderiler bu adrese gönderilecektir.
  6. Sözleşmenin yürürlüğü
  İş bu sözleşme elektronik ortamda mesafeli satış sözleşmeleri gibi onaylaması ile yürürlüğe girecektir. Siteyi kullanmış olması üyelik profiline girilmesi ile bu sözleşme ve ekleri kabul edilmiş sayılır.
  Tarih:
  ÜYE OFİX

  ×

  Kargo Takip

  ×
  ×

  Fatura

  ×

  Lütfen ürünün Renk ve Numara seçimini yaparak sepetinize ekleyiniz

  ×

  Şifre Yenileme

  ×