Cif Krem Temizleyici Limon - 500 ml
Cif Krem Temizleyici Limon - 500 ml
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Pas ve Kireç Sökücüler
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Pas ve Kireç Sökücüler
Cif Krem Temizleyici Limon - 500 ml
Ürün Kodu : L58481
Marka : Cif
28,95 TL + KDV
31,27 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Cif Krem Temizleyici Limon - 500 ml

Cif Limonlu Krem ile en zor kirleri %100 ortadan kaldırın ve %100 ışıltılı sonuçlarla güzel yüzeylere merhaba deyin! Cif Krem Limonlu 500 ml mikro partiküllü formüle sahiptir. Krem yapısıyla essiz temizlik gücüne sahiptir. Yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizler. Emaye, plastik, boyalı yüzeyler, seramik, porselen ve krom gibi tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Cif krem ürünleri temizlik malzemeleri içerisinde uzmanlığı ile bilinen güçlü ve güvenilir şekilde süper temizleyici olarak bilinirler. Parlaklık veren temizlik ürünleri denilince akla ilk gelen ürünlerden olan banyo temizleyici, mutfak temizleyici, ultra temizleyici, kokulu temizleyici, amonyaklı temizleyici, krem mutfak temizleyici Cif Krem, her türlü zorlu lekelere karşı elinizin altında bulunması gereken bir temizleme ürünüdür. Cif kremi sulandırmadan doğrudan lekeye veya süngere uygulayabilirsiniz. Kullandıktan sonra suyla durulayın.  Siz de Yüzey Temizleyicisi siparişi vermek için Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun.

Temizlikte Etkili Çözümler Sunan Cif Nedir?


Cif, evinizdeki tüm yüzeyler için uzman temizlik çözümleri sunar. Cif ürünleri krem sprey ya da jel şeklinde bulunur. Cif krem, sprey ve jellerinin kolayca uygulanması sayesinde kireç, yağ, küf gibi zorlu lekelerle mücadelenizde en büyük yardımcınızdır. Cif çeşitleri birden fazla yüzey için kullanılabilir. Cif kremi zorlu lekelerin olduğu yüzeylere uygulamanız halinde, hızlıca nüfuz ederek kirlerin kolayca çıkmasını sağlar. Farklı yüzeylerde kullanabileceğiz, çok amaçlı jel ya da spreylerle yüzeylerinizin ilk günkü kadar parlak olmasını sağlarsınız.

Çok amaçlı Cif ürünlerini dilerseniz direkt lekeye uygulayabilir ya da suyun içine dökeceğiniz birkaç damla ile yer yüzeylerinde de üstün temizlik ve ferahlık sağlayabilirsiniz. Çünkü Cif tarafından üretilen çok amaçlı temizlik ürünlerinin geliştirilen formülleri içeriğinde çamaşır suyu bulundurarak kalıcı bir çözüm sağlar. Tüm Cif ürünleri içeriğindeki parfüm esanslarıyla da evinizin kokusunu değiştirir. Cif ürünleri içerisinde bulundurduğu portakal, limon, menekşe, kiraz ve okyanus esintisi kokularıyla evinizin temizlik sonrasında güzel kokmasını sağlar. Cif ürünlerini mutfak tezgahı, lavabo, küvet, fayans, zemin, tezgah, aspiratör ve ocak gibi inatçı lekelerin bulunduğu tüm alanlarda uygulayabilirsiniz. Böylece tek ürünle üstün temizlik performansı sağlarsınız. Birkaç damlayla üstün leke çıkarma etkisi sağlayan Cif markası, bu özelliğiyle kullanıcı dostu ve tasarruflu bir temizlik sunar. Tüm yüzeyler için özel formüllerle geliştirilen Cif ürünlerini tercih ederek siz de parlak ve etkili bir temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Yüzeyleri çizmeden en iyi şekilde temizleyebilmenin yollarından olan krem temizleyici kullanmak yada yaygın bilinen ve Cif markasının dilimize kattığı adı ile ciflemek (cifledim, cifledin, cifledik gibi…) 1965 yılından beri hepimizin doğru tercihi konumundadır. Cif Krem 1965’ten beri temizlikte yenilmezlik ünvanını koruyor. Asla çıkmaz dediğiniz lekeleri kolayca temizleyebilmeniz için hizmetinizde. Eşsiz temizlik gücü ve içerdiği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca temizlersiniz. Temizliğin kokusu evinizde! Amonyak, limon, frezya müge çiçeği, çamaşır sulu çeşitleri gibi çeşitleri ile de her temizlik zevkine hitabeden portföyü ile Cif her an yanınızda.