Glade Aerosol Oda Kokusu Sprey 300 ml - Çiçek Festivali
Glade Aerosol Oda Kokusu Sprey 300 ml - Çiçek Festivali
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Koku ve Koku Aparatları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Koku ve Koku Aparatları
Glade Aerosol Oda Kokusu Sprey 300 ml - Çiçek Festivali
Ürün Kodu : Q05974
Marka : Glade
80,66 TL + KDV
95,18 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Glade Aerosol Oda Kokusu Sprey 300 ml - Çiçek Festivali

Glade Oda Kokusu Multi Sprey, püskürtme mekanizması ve etkili parfümleriyle çok amaçlı kullanım sağlar. Evinizin her köşesini, ofisinizi, yaşanan tüm mekanları, hoş ve kalıcı parfümü ile daha keyifli bir hale getirir. Glade Multi Sprey özel parfümü sayesinde çarşaf, perde ve diğer kumaş yüzeylerde de kolayca ve güvenle uygulanır, mis gibi kokmasını sağlar. Şimdi oda kokunuzu Ofix.com’dan alın, ürününüz en kısa zamanda adresinize teslim edilsin.

Yaşanılan yerlerde mutlu olmak ve temizliği daha iyi hissetmek için kullanılan oda spreyi ürünleri ortamın havasını hızlı şekilde orman havası ya da çiçek bahçesine çevirebilir. Oda spreyini sıkarak hem güzel kokuların ortama dolmasını hem de yaşanılan ortamın güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde istediğiniz yerin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. 

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde oda kokusu fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun oda kokusu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli oda kokusu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model oda kokusu arıyorsanız, sitemizin Ofis Genel Temizliği - Koku ve Koku Aparatları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 300 ml / 268 g
  • Kötü kokuları yok eder
  • Hafif ve ferah koku
  • Tazelik ve ferahlık verir
  • Koku Makineleri ile uyumlu değildir
  • Koku Aroması: Tropik Esinti
  • Havada asılı kalan partkülleri sayesinde gün boyu kötü kokuları hapseder.