Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği Pompalı - 1 L
Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği Pompalı - 1 L
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
El Dezenfektanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
El Dezenfektanları
Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği Pompalı - 1 L
Ürün Kodu : Q08722
Marka : Maratem
60,50 TL + KDV
65,34 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği Pompalı 1 L

Maratem M904 el hijyeninde temizlik sonrası dezenfeksiyonu sağlayan kullanıma hazır alkol bazlı el antiseptiğidir. Salgın hastalıkların en sık yayıldığı yerler kalabalık ortamlardır. Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği tüm mevsimlerde, okullarda ve toplu taşıma alanlarında gribal hastalıkların yayılmasını önlemede ve yüksek riskli alanlarda (gıda üreticileri, mutfak personeli, sağlık görevlileri vb. gibi) kullanıma uygundur. Özel formülü sayesinde cildi tahriş etmez. Cilt üzerinde gıda güvenliğini olumsuz etkileyecek herhangi bir kalıntı bırakmaz.  Alkol içerdiğinden dolayı durulamaya gerek yoktur. Çok güçlü virüslerle baş edebilen bu el temizleme sıvısı ile hemen tanış. Ofiste, arabada ve evde bulundurmak için idaeldir. 

Ofix.com sitemizde, tüm kişisel hijyen ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde el antiseptiği fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun, ürününüz en kısa zamanda kapınıza teslim edilsin.

Aradığınız en uygun el antiseptiği modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli el antiseptiği modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model el antiseptiği arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - El Dezenfektanları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Güvenilir dezenfeksiyon etkisi yanında elleri koruyan nemlendirici içerir.
  • Hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonu için sık kullanıma uygun formüle edilmiştir.
  • Uygulama esnasında ellerinizin ürünle tamamen ıslanmasını sağlayınız.
  • pH değeri 6-8
  • Pet şişe içinde 1 L
  • Pompalı
  • Etil Alkol oranı %67.2

 

Kullanım Talimatı:

Uygun miktarda Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği alınır ve basit ovma hareketi ile bilekler dahil olmak üzere ellerin her tarafına yayılır. Alınan ürün miktarı ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına  yetecek kadar olmalıdır. Ellerin kendiliğinden kuruması beklenmelidir. Cerrahi el antisepsisi için 3 dakika boyunca cilt yüzeyi yeterli miktarda ıslatılarak ovalanır. Dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.