MAS 1220 Makas Paslanmaz Çelik 20 cm
MAS 1220 Makas 20 cm
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Makas ve Kesim Aletleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Makas ve Kesim Aletleri
MAS 1220 Makas 20 cm
Ürün Kodu : S10486
Marka : MAS
32,92 TL + KDV
38,85 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

MAS 1220 Makas Paslanmaz Çelik 20 cm

Eğitim amaçlı kullanılmasının yanı sıra ofislerde ve farklı hobilerde de sık sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan makas modelleri çelikten nikele kadar pek çok farklı materyal kullanılarak üretilmektedir. Kesim işleri için kullanılan makaslar en çok kâğıt, saç, kumaş ve deri yüzeylerin kesim işlemleri için kullanılmaktadır. El işlerinden kâğıt işlerine, mutfak işlerinden bahçe işlerine kadar pek çok alanda kesim ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiş makas türleri bulmak mümkündür. Kullanacağınız yüzeye uygun bir makas seçerek, istediğiniz kesim işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yüzey türüne uygun olmayan bir makas kullanarak hem makasa hem de kesilecek yüzeye zarar verebilirsiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde makas fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun makas modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli makas modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model makas arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

MAS 1220 Makas Açıklaması:

  • Model: Mas 1220
  • 8 inç
  • 20 cm
  • Kaliteli paslanmaz çelik
  • Ergonomik tasarım
  • Sağlam ve keskin bıçaklar
  • Plastik saplı