Rovi Premium Fotoğraf Kağıdı A4 Parlak 300 g/m² 50 Yaprak
Rovi Premium Fotoğraf Kağıdı A4 Parlak 300 g/m² 50 Yaprak
Anasayfa >
Kağıt Ürünleri >
Fotokopi ve Baskı Kağıtları >
Fotoğraf Kağıtları
Anasayfa
Kağıt Ürünleri
Fotokopi ve Baskı Kağıtları
Fotoğraf Kağıtları
Rovi Premium Fotoğraf Kağıdı A4 Parlak 300 g/m² 50 Yaprak
Ürün Kodu : L30451
Marka : Rovi
211,76 TL + KDV
249,88 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rovi Premium Fotoğraf Kağıdı A4 Parlak 300 g/m² 50 Yaprak

Özenle çektiğiniz bir fotoğrafın albümünüzde veya bir çerçevede yer alması kadar güzel bir şey olamaz. Amatör veya profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız fotoğraf kağıtlarına her zaman ihtiyacınız olacaktır. Fotoğraf kâğıdı çektiğiniz görseller için ne kadar önemsiz ve arka planda görünse de aslında kritik ve önemli bir role sahiptir. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile fotoğraf kâğıt çeşitlerinde de bir artış olmuştur. Fotoğraf kağıtları A3, A4, A5, A6 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 15 x 20 cm, 20 x 30 cm, 30 x 40 cm ebatlarında, 120 ile 300 g/m² gramajlarda parlak ve mat olarak üretilmektedir.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Fotoğraf Kağıdı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun Fotoğraf Kağıdı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli Fotoğraf Kağıdı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model Fotoğraf Kağıdı arıyorsanız, sitemizin Kağıt Ürünleri - Fotoğraf Kağıdı kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Türkiye'de pek bilinmeyen, üst sınıf bir kağıt

Görmeye alıştığımız 300 g/m² sınırının üzerinde bir ağırlığa sahip, daha mukavemetli fakat buna rağmen tüm yazıcıların kullanabileceği kadar ince yapıdadır. Ayrıca yüzey kalitesiyle de birçok OEM ve muadil fotoğraf kağıtlarından fark edilir derecede üstündür.

 

Hem esnek hem mukavemetli

Kağıdı çekip 180 derecelik açıyla kıvırdıktan sonra aynı tepsi girişinden geri veren yazıcılarda takılma sorunu yaratmaz. Elinizle salladığınızda tok bir ses eşliğinde daha kalın hissiyatı verir fakat bu ağırlık kalınlığından değil yoğunluğundan kaynaklı olduğundan tüm yazıcılarda takılmadan ilerler.

 

Sudan etkilenmiyor

Yüzeyi suyu geçirmediği gibi; kağıdı suya atıp saatlerce bekletseniz dahi yumuşama belirtisi göstermez. Bir çeşit kağıt-plastik karışımı olan bu ürünün tanımı "suya dirençli" değil, "su geçirmez"dir.

 

Hızlı kuruyor, beklemeye gerek duyulmuyor

Hızlı baskı yapan yazıcılarda üst üste biriken çıktıların birbirlerine yapışmasına ya da kirlenmesine imkan vermeden kurur. Çıktıların belli aralıklarla alınmasına ya da her çıktıdan sonra biriktirme tepsinin boşaltılmasına gerek duyulmaz.

 

Ürün Açıklaması:

 • 50 yaprak fotoğraf kağıdı
 • 300 g/m² - A4
 • Su geçirmez
 • Hızlı kuruma özelliği
 • Premium Glossy (Yüzey parlaklığı birçok oem üründen yüksektir.)
 • Gerçek su geçirmezlik (Tamamen suyun içine atılsa dahi yumuşamaz.)
 • Hızlı kuruma özelliği (Hızlı-seri baskıya uygun.)
 • 9600 dpi çözünürlük desteği (Keskin hatlı ayrıntılar.)
 • Mükemmel renk yansıması (Daha derin siyah tonları.)
 • PE kaplamalı arka yüzey (Kamu kuruluşlarında kullanılabilir.)
 • Pigment ve Dye bazlı mürekkeplerle uyumlu yüzey kaplaması (UltraChrome, Hi-Gloss, HDR).
 • Tek ve çift yönlü yazıcılarda sorunsuz.