Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 5 L
Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 5 L (800011)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
El Dezenfektanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
El Dezenfektanları
Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 5 L (800011)
Ürün Kodu : Q08569
Marka : Rulopak
209,94 TL + KDV
226,74 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 5 L (800011)

Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 L, mesai başlangıcında ve süresinde çalışanların elleri için, hızlı ve etkin bir antibakteriyel-antiviral dezenfeksiyon temin etmek için geliştirilmiş el dezenfeksiyon maddesidir. Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon ve cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki sağlar. Doğa dostudur. 

Bakteri ve virüsler kalabalık ortamlarda, ev, hastane, restoran, gıda üretim tesisi, otel, eğitim kurumu, atölye, fabrika, ofis, avm, havaalanı gibi alanlarda yoğun olarak bulunmaktadır.Rulopak el dezenfektanı bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon sağlar. Kalabalık çalışma ortamları gibi yüksek hijyen gerektiren işletmelerde el hijyenini sağlamak için kullanmaya uygundur.Sağlık Bakanlığı biyosidal ürün ruhsatnamesi bulunan Rulopak alkol bazlı el dezenfektanı, özel formülü sayesinde bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon sağlar. Bununla birlikte, etkin bir cilt koruma sistemine sahip olduğu için, cildiniz üzerinde alkole bağlı kuruma olmaz.Biyosidal Ruhsatına sahip olan ürün ameliyathane, klinik, hastane, laboratuvar, yoğun bakım servisi ve diş muayenehanesinde de kullanılabilmektedir.Bu tip tıbbi alanlar için sterilizasyon işlemleri zorunludur. Rulopak alkol bazlı el dezenfektanı, muayenehanelerde profilaksi amaçlı olarak enfeksiyonlara yönelik etki göstermektedir.Kullanımı oldukça kolaydır. Dezenfektan dispenserinden, el ayasını dolduracak miktarda alınır ve basit ovma hareketiyle elin tamamına uygulanır. Bileklere ve parmak aralarına ulaşmasına dikkat edilmesi gerekir. Alınan dezenfektan, elin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek miktarda olmalıdır.Ürün yanıcıdır, ateş ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. Dispenserleri periyodik olarak temizleyiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm kişisel hijyen ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde el dezenfektan fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun el dezenfektanı modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli el dezenfektanı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model el dezenfektanı arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği > El Dezenfektanları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

 • El dezenfeksiyonunda kullanılan sıvı bir dezenfektandır.
 • Kokusuz, renksiz, parlak ve şeffaftır.
 • Mikroorganizmaları inhibe eden alkol bazlı bir dezenfektandır.
 • Parfümlü ve renksiz olduğu için elde veya yüzeyde koku veya renk bırakmaz.
 • Dezenfeksiyondan sonra ellerden uzaklaşır ve yapışkanlık bırakmaz.
 • Cilt pH'ı için uygundur.
 • 5 L bidon

 

İçeriği:

 • Ethanol (Cas No:64-17-5) %65
 • Propan-2-ol (Cas No: 67-63-0) %7
 • Yumşatıcı %1.2
 • pH ayarlayıcı %0.05
 • Koku verici %0.20
 • Çözücü %26.55

 

Kullanım Talimatı:

Uygun miktarda Rulopak Alkol Bazlı El Dezenfektanı alınır ve basit ovma hareketi ile bilekler dahil olmak üzere ellerin her tarafına yayılır. Alınan ürün miktarı ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek kadar olmalıdır. Ellerin kendiliğinden kuruması beklenir ve çalışmaya devam edilir. Kullandıktan sonra ambalajın kapağını sıkıca kapatınız.

 

Depolama:

Sadece orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda muhafaza edin.  

 

Önemli Hususlar:

Kullanmadan önce etiketin üzerinde yazan kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Ürün yanıcıdır, ateş ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.