Saloon Sıvı Sabun Sultan Has Bahçe - 3.6 L
Saloon Sıvı Sabun Sultan Has Bahçe - 3.6 L
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
El Yıkama Ürünleri ve Sabunlar
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
El Yıkama Ürünleri ve Sabunlar
Saloon Sıvı Sabun Sultan Has Bahçe - 3.6 L
Ürün Kodu : Q09685
Marka : Saloon
46,71 TL + KDV
50,45 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Saloon Sıvı Sabun Sultan Has Bahçe - 3.6 L

Gelişmiş ülkelerde el hijyeni çocuklara yuvalarda öğretilmeye başlamaktadır. Oldukça az önemsediğimiz bu konunun sağlığımız açısından önemi büyüktür. Çünkü ellerimizde gözle göremediğimiz sayıda mikroorganizmalar bulunmaktadır. Dokunduğumuz her yerde hatta hava da bile mikroplar yer almaktadır. Ellerimizle her yere dokunarak mikroplarla sürekli temas halinde oluruz ve hastalıklarla karşı karşıya geliriz. Hastalıkların bulaşmasını önlemek için el hijyenine dikkat etmemiz gerekmektedir. El hijyenini sağlamanın en temel yolu ise ellerimizi yıkamaktır.

El Sabunu toplu kullanım alanları için çok uygunudur. Gün boyunca kirlenen ellerinizi, yoğun köpüren formülü ile temizlerken aynı zamanda cildinizin doğal nem dengesini korur. Sizlere her zaman ekonomik çözümler sunan Ofix.com’dan siparişinizi oluşturarak hem cebinizi hem de sağlığınızı düşünün.

 

Ofix.com sitemizde, tüm kişisel temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde sıvı sabun fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun, ürününüz en kısa zamanda kapınıza teslim edilsin.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: Saloon
  • Ürün: Sıvı El Sabunu Sultan Has Bahçe - Orkide
  • Hacim: 3.6 L