Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Adaptör Tipi
Akım Korumalı
Anahtarlı
Anten Kazancı
Anten Sayısı
Askı Aparatı Tipi
Ayarlanabilir
Bağlantı Hızı
Bağlantı Türü
Bantlama Kapasitesi
Baskı Rengi
Bellek - Kapasite
Bilgisayar Donanımları
Bilgisayar Tipi
Bit
BTU
CD Türü
CD/DVD Kapasitesi
Class
Çanta Boyutu
Çay Makinesi Tipi
Çıkış Gücü
Çift Taraflı Baskı
DVD Türü
Ebat
Ekran
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
Ekran Kartı Beleği
Emiş Gücü
Enerji Sınıfı
Enerji Tipi
Enerji Türü
Fırın Tipi
Frekans Aralığı
Görüntü Teknolojisi
Gösterge
Göz Adedi
Güç Girişi
Güç Kapasitesi
Hacim
Hafıza
Hafıza Kartı Tipi
Handsfree Hoparlör
Harddisk Boyutu
Hazne
Hazne Kapasitesi
HDMI Kablo Tipi
Hız Kademesi
Hoparlör Tipi
Isıtıcı Tipi
İşlemci (CPU)
İşlemci Sistemi
Kablo Uzunluğu
Kahve Makinesi Tipi
Kanal Sayısı
Kapasite
Kapsama Alanı
Kasa Tipi
Kasa Türü
Kesim Şekli
Kilitleme Özelliği
Klima Tipi
Kulaklık Girişi
Kulaklık Tipi
Kullanıcı Sayısı
Kullanım Alanı
Kullanım Türü
Kur
Lazer Rengi
LCD Ekran
Lisans Süresi
Lisans Türü
Lisanslı
Materyal
Monitör Tipi
Motor Gücü
Musluk Sayısı
Oda Boyutu
Okuyucu Şekli
Ölçüm Şekli
Özellik
Paket İçi Ürün Adedi
Para Sayma Makinesi Tipi
Pil Tipi
Plaka Türü
Port Sayısı
Priz Adedi
Priz Tipi
RAM
Rehber
Renk
Sabit Disk Kapasitesi
Sahte Para Ayırt Etme
Sarj Tipi
Sayfa Kapasitesi
Su Sebili Türü
Şarj Edilebilir
Şarj Kablosu Türü
Tarama Özelliği
Tasarım
Telefon Tipi
Telsiz Adedi
Uyarı Sistemi
Uzaktan Kumandalı
Uzunluk
Ürün Türü
Veri Şifreleme
Volt
Voltaj Ayarlama
Watt Gücü
Wi-Fi
Yazıcı Çözünürlüğü
Yazıcı Kablo Türü
Yazıcı Tipi
Yazılım Türü
Zaman Ayarlı

  Teknoloji

  Teknoloji ürünleri insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için üretilmiş, hayatlarını kolaylaştıran, devamlı gelişen ve geliştirilen cihazlardır. Teknolojik aletler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası konumundadır. Daha düne kadar ofis ve evlerde verilere erişim sağlamak için masaüstü bilgisayarı kullanırken, günümüz teknolojisi ile artık tüm iletişimlerimizi kablosuz cihazlar, cep telefonları, tabletler ve yeni teknolojik ürünler ile yapılmaktadır. İstediğimiz anda birkaç tıklama ile bilgiye ulaşabilme, ihtiyacımız olan evrak ve notları çıktı olarak alabilme gibi pek çok imkânı sunan bilgisayarlar, sevdiklerimizle sesli ve görüntülü bir şekilde konuşabilme olanağı da tanımaktadır. Teknoloji kategorimiz içerisinde ofis veya kişisel kullanımınız için aradığınız tüm teknolojik ürünleri kolayca bulabilirisiniz.

   

   Bilgisayar ve Çevre Birimleri

  Günümüzde teknolojik gelişmelerin giderek artması ile bilgisayarlar vazgeçilmez unsurdan biri haline gelmiştir. Bilgisayar alırken kalite esaslarına dayanarak seçim yapmanız bu açıdan son derece önem arz etmektedir. Bilgisayarların çalışması için birçok farklı bilgisayar ürünleri, donanım ve sistemlerine de gerek duyulmaktadır. Bilgisayar bileşenleri, size birçok açıdan fayda sağlayacak ve işlerinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Bilgisayarlarınızı en etkili şekilde kullanabilmeniz için kaliteli ve doğru aksesuarı seçmelisiniz. Bu kategori altında tarzınıza uygun birçok bilgisayarlar aksesuarlarını ve çevre birimlerini bulabilirsiniz.

   

  Bilgisayar ve Çevre Birimleri kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar
  • Klavye – Mouse – Mouse Pad
  • Tablet Aksesuarları
  • Mikrofon – Kulaklık – Hoparlör
  • Modem ve Network Ürünleri
  • Kablo, Çevirici ve Konnektörler
  • Bilgisayar Çantaları
  • Bilgisayar Programları
  • Monitörler
  • Bilgisayar ve Ekran Temizleyiciler
  •  Notebook Soğutucular

   

  Telekomünikasyon

  Telekomünikasyon, varlığını teknolojinin gelişimiyle beraber günümüzde daha da fazla hissettirmeye başlamıştır. Telekomünikasyon bilgi alışverişini sağlayan önemli bir teknolojidir. Her türlü, metin, sinyal, video veya sesin iletimini sağlar. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız eşyalarımızın başında telefonlar gelmektedir. Bugün her yaştan, öğrenci ya da çalışan fark etmeksizin herkesin elinde mutlaka bir cep telefonu bulunmaktadır. Elimizdeki cep telefonları kadar evimizde, iş yerlerimizde, ofisimizde de kablolu kablosuz farklı telefon modelleri kullanıyoruz. Akıllı telefonlar, cep telefonları, masaüstü telefonlar, kablosuz IP ve DECT telefonlar günlük hayatımıza yön veriyor, hız ve kolaylık sağlıyor. Sitemizde Telekomünikasyon kategorimiz altında günlük hayatta kullandığımız telefonların yanı sıra, telefon aksesuarları, el telsizleri ve faks makinelerine de ulaşabilirsiniz.

   

  Telekomünikasyon kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Cep Telefonu Aksesuarları
  • Telsiz (DECT) Telefonlar
  • Masaüstü Telefonlar
  • IP Telefonlar
  • El Telsizi
  • Faks Makineleri

   

  Yazıcı ve Tarayıcılar

  Yazıcılar ofislerin en çok ihtiyaç duyduğu ve vazgeçilmez cihazları arasındadır. İcat edildiği zamanlar tabir edildiği şekliyle yalnızca “hardcopy” çıktı almak için tasarlanan yazıcılar, günümüzde birçok farklı fonksiyona sahiptir. Bugün piyasada bulunan yazıcıların çoğu çok fonksiyonlu faks, tarama, kopyalama ve benzeri pek çok gelişmiş özelliğe sahip yazıcılardır. Yazıcılar, baskı teknolojisine göre nokta vuruşlu, lazer ve mürekkep püskürtmeli olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Her bir yazıcı tekniğinin belli avantajları ve dezavantajları vardır. Burada önemli olan kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaca yönelik olarak en ideal yazıcı çeşidini belirleyebilmektir.

  Yazıcılar sahip oldukları teknolojiye göre USB, LPT girişli kablo, Bluetooth, Wireless, Network ya da internet üzerinden olmak üzere farklı şekillerde kurulmaktadır.

  Yazıcılar gibi tarayıcılar da ofislerimiz en çok kullandığımız cihazlar arasındadır. Tarayıcılar belgelerin ve fotoğrafların dijital ortamda kaydedilmesini sağlayan bir teknolojidir. Tarayıcılar fotokopi makinelerinde ve çok fonksiyonlu yazıcılarda bulunduğu gibi, tek başına tarama fonksiyonu olan tarayıcıları da temin edebilirsiniz.

  Yazıcılar ve Tarayıcılar kategorimiz altında yazıcı ve tarayıcı işlemi gören birçok ürünü ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.  

   

   Yazıcı ve Tarayıcılar kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Lazer Yazıcılar
  • Mürekkep Yazıcılar
  • Nokta Vuruşlu Yazıcılar
  • Tarayıcılar (Scanner)
  • Barkod Okuyucular
  • Barkod ve Etiket Yazıcılar
  • Yazıcı Kabloları ve Aksesuarları

   

  Veri Depolama Ürünleri

  Dünyada her yıl milyonlarca bilgisayar bozuluyor, akılı telefonlar çalınıyor veya kayboluyor. Tüm bunların sonucunda sayısız belge, fotoğraf, kişisel bilgi ve içerik kaybolup erişilmez hale geliyor. Bunlar oluşmadan tüm bilgi ve belgeleri kurtarmamız ve saklamamız için veri depolama ürünlerine ihtiyaç duyarız. Bazen verilerinizi ailenizle paylaşmak, okulda sunum için kullanmak, müşterilerinize iletmek, bir bilgisayardan diğerine taşımak gerekebilir. Verilerin güvende olması, saklanması ve veri kaybının önlenmesi için güvenilir veri depolama teknolojilerine ihtiyaç vardır. Sitemizde veri depolama ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

   

  Veri Depolama Ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • USB Bellekler
  • Hafıza Kartlar
  • Taşınabilir Diskler
  • Boş CD ve DVD’ler

   

  Enerji

  Enerji kategorimizin en başında kablosuz teknolojik ürünlerin hemen hemen hepsinde kullanılan piller ve şarj aletleri yer almaktadır. Piller içinde bulunan kimyasal maddelerin aralarında gerçekleşen tepkime sonucu çıkan enerjiyi kullanılan cihazlara ileten aygıtlardır. Kısacası pil kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren bir elektronik aygıttır. Pillerin kullanım amaçlarına göre farklı gerilim seviyesi, farklı kapasitesi ve fiziksel yapıları bulunmaktadır. Piller şarj edilebilir ve şarj edilemez olarak ikiye ayrılır. Hayatımızın bir barçası olan doğanın dengesini bozmamak hem de aldığınız üründen en fazla performansı sağlamak için tercihiniz şarj edilebilir pillerden yana kullanabilirsiniz.

  Kesintisiz güç kaynakları (İngilizce: Uninterruptible Power Supply – UPS), elektrik enerjisi ile beslenen sistemleri hem şebekede meydana gelen veya gelebilecek çöküntüler, yükselmeler, ani değişikler gibi gerilim dalgalanmalarına karşı koruyan hem de enerji kesintisi sırasında enerji üreterek sistemin devamlılığını sağlayan elektronik cihazlara denir.

   

  Enerji kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Piller ve Şarj Cihazları
  • Kesintisiz Güç Kaynakları
  • Priz ve Uzatma Kabloları
  • Elektrik Batları

  Ofis Cihazları

  Ofis Cihazları kategorimizde iş yerinizde işlerinizin daha kolay, pratik ve hızlı yapılmasını sağlayacak birçok ürün bulabilirsiniz. Kullanım yerine uygun ürünler seçerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.  Elektrikli ofis aletleri ile hem ortama hem de kişisel bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Küçük büyük para kasaları sayesinde evraklarınızı ve paranızı güvence altına alabilirisiniz. Evrak imha makineleri ile önemli evrak ve belgeleri dışarı sızmadan yok edebilirsiniz. Para sayma makineli ile insan kaynaklı maddi kayıpları en aza indirebilirsiniz. Projeksiyon cihazları ve aksesuarları ile sunumlarınıza renk katabilirsiniz.

   

  Ofis Cihazları kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Elektrikli Ofis Aletleri
  • Kasalar
  • Para Sayma ve Kontrol Cihazları
  • Evrak İmha Makineleri
  • Projeksiyon Cihazları ve Aksesuarları

   

   

  Mutfak Cihazları

  Mutfak Cihazları kategorimizde kaliteli malzemeden üretilmiş, yüksek performansa sahip birbirinden farklı markaların sunduğu ürün çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Günümüzde mutfakların olmazsa olmazı haline gelen pratik mutfak cihazları, birbirinden farklı model ve tasarımlar ile üretilmektedir. Mutfak gereçleri arasında en çok ihtiyaç duyulan başlıca ürün çeşitleri: çay makinesi, Türk kahvesi makinesi, filtre kahve makinesi, mutfak robotu, kettle su ısıtıcı, tost makinesi, blender seti gibi birbirinden farklı mutfak malzemeleri içerisinde değişiklik göstermektedir. Mutfakta vakit geçirmeyi seven bayanlar, farklı işlemler için üretilmiş bu ürünler sayesinde leziz yemekler, tatlılar, atıştırmalıklar hazırlayabilirler. Kahve ve çay makineleri arasından evinize veya ofisinize uygun bir model seçebilir, günü içinde kahve veya çay tüketerek dinç kalabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmazı su ısıtıcıları mutfaklarda daima gerekli olan kaynar su ihtiyacını tek başına karşılar. Mutfak cihazları kategorisinde en çok satılan ve en sık kullanılan aletlerden biri olan su ısıtıcılar, pratik kullanımından dolayı ön plana çıkmaktadır.

   

  Mutfak Cihazları kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Çay ve Kahve Makineleri
  • Küçük Mutfak Aletleri
  • Su Isıtıcılar (Kettle)
  • Su Sebili ve Aksesuarları

   

  İklimlendirme

  Ülkemizde bazen 4 mevsimi aynı anda yaşayabiliyoruz. Yazın serinlemek için klima ve vantilatör kullanırken, kışın kalorifer olmayan yerlerde infrared ısıtıcılar, ayaklı ısıtıcılar, yağlı radyatörler veya inverter klimalar kullanılmaktayız. Yaz aylarında özellikle ayaklı vantilatörler farklı hız kademelerinde çalıştırılabilme fonksiyonu sayesinde dilediğiniz serinliğe kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Serinletme özelliğinin yanı sıra havayı nemlendirme özelliği de taşıyan vantilatör modelleri, son teknoloji ürünler olarak özellikle küçük çocuklu evler ve astım hastaları tarafından da ilgi görmeye başlamıştır.

  Split İnverter klima modelleri, duvara kolayca monte edilen ürünler olup, bulunduğu ortamı hem soğutma hem de ısıtma işlevini tek bir cihaz üzerinden başarıyla gerçekleştirmektedir. Klima çeşitlerinin duvar tipi ve salon tipi gibi farklı modelleri bulunmaktadır.

  Soğuk kış günleri için elektrikli ısıtıcı modelleri, hızlı ve pratik sıcaklık için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Kule tipi, ayaklı veya duvara monte infrared ısıtıcı modelleri hem kullanışlı hem de ekonomik ürünlerdir.  

   

  İklimlendirme kategorisinde bulabileceğiniz ürün çeşitleri:

  • Isıtıcılar
  • Vantilatörler
  • Klimalar
  • Nemlendirme Cihazları

  Kullanıcı Sözleşmesi

  ofix.com Üyelik/Kullanıcı Sözleşmesi

  1. Taraflar
  Bu sözleşme ile bir tarafta üye olmak isteyen

  Adı #name#
  Soyadı #surname#
  E-posta Adresi #email#
  Cep Telefonu #phone#

  ki bundan sonra sözleşmede ÜYE olarak anılacaktır ile diğer tarafta İkitelli O.S.B. Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 42/F Başakşehir İstanbul adresinde mukim OFİX OFİS MALZEMELERİ A.Ş. ki bundan sonra OFİX (bu sözleşmedeki OFİX www.ofix.com web sitesi manasına da gelmektedir) olarak anılacaktır, iş bu web sayfasındaki üyelik formunu doldurarak üyelik/kullanıcı sözleşmesi akdetmişlerdir.


  2. Sözleşmenin Konusu
  İşbu Sözleşme ile OFİX tarafından web sitesi aracılığı ile yapmış olduğu satış pazarlama ve sair hizmet sunumlarından müşterinin belirtilen şartlarda yararlanmasıdır.
  3. Genel Hükümler
  3.1. Bu sözleşme ile ÜYE sitenin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanırken yasal mevzuat hükümlere riayet etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  3.2. ÜYE web sayfası kullanımları sırasında başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde ve işlemlerde bulunamayacaktır.
  3.3. Web sayfasında çerez kullanmaktadır. Çerezler, bilgilerin iletildiği dosyalardır. Bir çerezle iletilebilen bilgiler web sitemizin kullanımı yoluyla tarafımızca veya üçüncü kişilerce saklanabilir. ÜYE her nevi çerez kullanımına /OFİX ın çerez politikasına muvafakat eder.
  3.4. Web sitesinin takibi, raporlamaları için Google Analytics’i kullanılabilir. ÜYE bu tür veri işlemelerini kabul eder.
  3.5. ÜYE ye sistem tarafından web sayfasının kullanımı için kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu bilgilerin güvenliği ÜYE nin sorumluluğundadır. ÜYE bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Herhangi bir nedenle web sayfasının kullanılmasından dolayı uğrayabilecek zararlardan OFİX sorumlu değildir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa ÜYE, OFİX dan tazminat talep etmemeyi kabul ve beyan eder.
  3.6. ÜYE siteye üyelik ile kendisine SMS, e posta, telefon ve sair mecralar ile tanıtım ve reklam yapılmasını, bilgiler aktarılmasını, bu aktarım için bilgilerinin üçüncü şahıslar ile paylaşımını kabul eder.
  3.7. OFİX siteye üyelik sırasında ÜYE nin vermiş olduğu bilgileri ve sonrasında yapılan işlemler sırasında elde edilen bilgileri toplayabilir. Bu bilgileri daha iyi hizmet verilmesi amacı ile işleyebilir.Üçüncü şahıslara ve yurt dışına transfer edebilir. ÜYE üyelik ile bunlara muvafakat etmiştir.
  3.8. ÜYE web sayfası aracılığı ile ilan verilmesi durumunda vermiş olduğu (Telefon, e posta, GSM hattı vb. ) bilgilerin kişisel bilgi dahi olsa umuma açılmasına muvafakat eder.
  3.9. ÜYE nin web sayfası kullanarak yapmış olduğu işlemlerde mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda 6502 sayılı yasanın 48 maddesi uyarınca hazırlanan bir mesafeli satış sözleşmesi olduğunu ve bunun yasa hükümleri çerçevesinde teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ofix.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.
  3.10. OFİX hiçbir şekil ve şarta bağlı kalmaksızın, dilediği şekilde, tek taraflı işlem ile ÜYE nin üyeliğini askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda ÜYE herhangi bir talepte bulunamaz.
  3.11. OFİX ÜYE bu sözleşmeyi imzalamış veya onaylamış olsa dahi kendisine ÜYE lik hakları vermekten imtina edebilir.
  3.12. ÜYE tarafından web sayfasında veya web sayfası için beyan edilen fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler kendi kişisel fikir ve düşünceleri olup bunlardan dolayı her türlü hukuki ve cezai mesuliyet üyeye aittir.
  3.13. Web sayfasındaki tüm fikri mülkiyet hakları münhasıran OFİX a aittir. Web sayfasında yayınlanan her nevi görsel, bilgi ve ölçüler tanıtımlar fikir edinilmesi amaçlı olup OFİX in taahhüdü değildir.
  3.14. Web sayfasından başka web sayfalarına link verilmesi durumda bundan OFİX ın bir sorumluluğu olmayacaktır.
  3.15. ÜYE mevzuat ve ilerde yürürlüğe girebilecek mevzuata göre her nevi ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, sair pazarlama uygulamaları hakkında kendisine bilgi verilmesini, reklam yapılmasını kabul eder
  3.16. OFİX tarafından yapılan kampanyalara dair hususlarda kampanya şartları geçerlidir. Bu şartların OFİX tarafından tek taraflı olarak değiştirilebileceğini ÜYE kabul ve taahhüt eder. Kampanya şartları çerçevesinde verilen indirim ve sair tüm haklar taahhüt niteliğinde değildir.
  3.17. ÜYE bu sözleşme ile
  OFİX Çerez Politikası Metni
  OFİX Site Kullanım Koşulları
  OFİX Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini sözleşmenin eki olarak okuyarak kabul etmiştir.
  4. Sözleşmenin Sona Ermesi
  4.1. ÜYE OFİX tarafından verilen herhangi bir hizmetten yararlanmaz iken taraflar sözleşmeyi istedikleri zaman feshedebilirler. Bu durumda OFİX tarafından ÜYE nin üyelik kaydı dondurulur.
  4.2. ÜYE OFİX tarafından verilmiş olan herhangi bir hizmetten yararlanma iken sözleşme ancak bu hizmetin sona ermesi veya tamamlanması ile feshedilebilir.
  4.3. OFİX kullanıcı profillerini her zaman tek taraflı olarak kaldırma hakkında sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar OFİX dan herhangi bir talepleri olmadığını kabul ve beyan ederler
  5. İhtilafların Halli
  Taraflar arasında çıkan ihtilafların hal merci İstanbul merkez mahkemeleridir. Bu sözleşmede tarafların belirtilen adresleri tebligat adresleri olup bu sözleşme gereği gönderilecek tüm tebligat ve gönderiler bu adrese gönderilecektir.
  6. Sözleşmenin yürürlüğü
  İş bu sözleşme elektronik ortamda mesafeli satış sözleşmeleri gibi onaylaması ile yürürlüğe girecektir. Siteyi kullanmış olması üyelik profiline girilmesi ile bu sözleşme ve ekleri kabul edilmiş sayılır.
  Tarih:
  ÜYE OFİX

  ×

  Kargo Takip

  ×
  ×

  Fatura

  ×

  Lütfen ürünün Renk ve Numara seçimini yaparak sepetinize ekleyiniz

  ×

  Şifre Yenileme

  ×