BIC 2300 Permanent Markör Kalem Kesik Uç - Siyah
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Kalem / Yazı Gereçleri >
Çok Amaçlı Markör Kalemler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Kalem / Yazı Gereçleri
Çok Amaçlı Markör Kalemler
BIC 2300 Permanent Markör Kalem Kesik Uç - Siyah
Ürün Kodu : L03366
Marka : BİC
14,31 TL + KDV
16,89 TL
Kalem Yazı Rengi
Kırmızı
Siyah
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

BIC 2300 Permanent Markör Kalem Kesik Uç - Siyah

Markör kalemler diğer adıyla permanent kalemlerin asetat kaleminden pek bir farkı yoktur. Markör kalemler kalıcı mürekkebe sahiptir, bir kez kullanıldıktan sonra mürekkebin çıkması neredeyse imkansızdır. Kâğıt hariç birçok yüzeyden alkol veya kolonya kullanarak yazanları silebilirsiniz. Parlak ve pürüzsüz yüzeylerde rahatlıkla kayarak yazar. Markör kalemleri farklı renklerde, uçlarda ve uç ebatlarında bulabilirsiniz. Markör kalemler yuvarlak uçlu ve kesik uçlu olarak ikiye ayrılır, bu sayede farklı yazı kalınlıkları elde edebilirsiniz. Permanent markör kalemler kalıcı oldukları için kesinlikle yazı tahtası kullanımı için uygun değildir. Yazı tahtasında kullanılan permanent markör kalemleri silmeniz için kullandığınız maddeler yazı tahtasının yüzeyine zarar verebilir.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde markör kalem fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun markör kalem modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli markör kalem modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model markör kalem arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Kalem / Yazı Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Kağıt, karton, plastik, cam, metal, CD; neredeyse her türlü yüzeye yazabilen ve yüzeylerden kolayca silinmeyen kalem . . .
  • Siyah permanent markör düşük koku seviyesi ve hızlı kuruyan mürekkebe sahiptir ve ışıkta solmaya dirençlidir.
  • Dayanıklı tasarım: bu kalem yıllarca yazar ve kurumadan 1 ay kapaksız kalabilir.
  • Geniş mürekkep kapasitesi. 
  • Dayanıklı akrilik kesik uç.
  • 3.7 - 5.5 mm kalınlığında .
  • Kalıcı mürekkep.
  • Çok amaçlı kullanım.
  • Ergonomik tasarım.
  • Menşei Fransa.