Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Kalem / Yazı Gereçleri >
Tükenmez Kalemler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Kalem / Yazı Gereçleri
Tükenmez Kalemler
Pensan My-Tech Tükenmez Kalem 0.7 mm 25 Adet - Siyah
Ürün Kodu : S64947
Marka : Pensan
77,31 TL + KDV
91,23 TL
Kalem Yazı Rengi
Kırmızı
Mavi
Siyah
Yeşil
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Pensan My-Tech Tükenmez Kalem 0.7 mm 25 Adet - Siyah

Ofis ve evlerde en sık kullanılan yazı araç ve gereçlerin başında tükenmez kalemler gelmektedir. Tükenmez kalemler kalem çeşitleri içinde kullanım alanı en yaygın olan kalem türüdür. Tükenmez kalemler, özel boru içindeki koyu kıvamlı mürekkebi bilye aracılığıyla kâğıda aktaran kalemlerdir. Tükenmez kalemin çalışma prensibi kalemin yüzeyde hareket etmesi sonucu bilyeye akan mürekkebin kâğıda taşınmasına dayanmaktadır. Tükenmez kalemlerin farklı mürekkep rengi ve uç kalınlıkları bulunmaktadır. Tükenmez kalem almadan önce bu kriterlere dikkat etmek gerekir. Mavi, kırmızı ve siyah renk tükenmez kalemler hemen hemen her yazı deneyiminde özellikle ofislerde tercih edilirken, diğer renkteki tükenmez kalemler daha özel ve kişisel notlar için uygundur. Öğrenciler daha çok canlı ve parlak renkleri tercih etmektedirler. Tükenmez kalemlerin en büyük avantajı her türlü kâğıt ile kullanılabiliyor olması ve yazıların kalıcılığıdır.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tükenmez kalem fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun tükenmez kalem modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli tükenmez kalem modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model tükenmez kalem arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Kalem / Yazı Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Peki bu kaleme neden 'tükenmez kalem' adı verilmiştir?

Tükenmez kaleme 'tükenmez' denmesinin nedeni, onunla yaklaşık iki-üç kilometre uzunluğunda bir çizgi çizilebilmesidir.

 

Ürün Açıklaması:

  • 0.7 mm Tükenmez Kalem
  • Paket içi 25 Adet  
  • Ekstra düşük akışkanlı mürekkebi İle yazılarınız dağılmaz ve daha Uzun Süreli dayanıklılık gösterir.
  • Konforlu ve ergonomik bir tutuş için yuvarlak bir tasarıma sahiptir.