Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Ambalaj
Beden
Bez Türü
Cinsiyet
Çalışma Şekli
Çap
Çöp Poşeti Ebatları
Çöp Poşeti Şekli
Çöp Poşeti Türü
Deterjan Kokusu
Deterjan Tipi
Dezenfektan Türü
Dispenser Mekanizması
Dispenser Uyumlu
Ebat
Eldiven Tipi
Faraş Tipi
Fırça Sapı
Fırça Tipi
Fırça Türü
Galoş Tipi
Gövde Materyali
Gramaj
Hacim
Kağıt Havlu Ebatları
Kağıt Havlu Tipi
Kağıt Kapasitesi
Kat Adedi
Katlanabilir
Koku Seçenekleri
Kova Sayısı
Kullanım Alanı
Kullanım Süresi
Kullanım Türü
Materyal
Mop Kullanım Şekli
Özellik
Paket İçi Ürün Adedi
Parça Adedi
Poşet Boyutları
Renk
Rulo Adedi
Rulo Uzunluğu
Sabun Türü
Sap Materyali
Set Ürünü
Temizlik Ürünü
Tuvalet Kağıdı Tipi
Uyumlu Koku Makinesi
Uzunluk
Ventil
Yaprak Adedi
Yaprak Kapasitesi
Yaprak Ölçüsü
Yıkama Adedi

  Temizlik Ürünleri

  Işıl ışıl parlayan camlar, dezenfekte edilmiş mutfak ve lavabolar, lekelerden arınmış kanepe koltuklar, mis gibi kokan ortamlar. Daha anlatırken bile insan hayalinde temizlik hissine kapılıyor ve içinde farklı bir huzur hissediyor. Temizlik yaşamın her alanında olması gereken hem sağlık hem de kaliteli yaşam için olmazsa olmazlarımız arasındadır. 

  Her gün hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz ve ofislerimizin temizliği sağlığımız, motivasyon ve iş verimliliğimiz açısından önem arz etmektedir. Temizlik esnasında doğru yüzeyler için doğrum temizlik ürünlerinin kullanılması zaman ve ekonomik tasarruf sağlar. Piyasada, cins, kalite, fiyat ve etki gücü bakımından birbirinden farklı birçok temizlik malzemesi bulmak mümkündür.

  Temizlik ürünleri sektörü, her geçen gün daha etkili çözümler sunarak gelişmeye devam etmektedir. Gün geçmiyor ki yeni bir marka veya yeni bir leke çıkarıcı, çamaşır deterjanı, yüzey temizleyici ürün çeşidi ile karşılaşmayalım.

  Ofix.com Temizlik Ürünleri kategorimiz altında ofis genel temizliği, tuvalet ve banyo temizliği, mutfak temizliği, temizlik gereçleri ve kişisel bakım ürünleri alt kategorileri bulunmaktadır.

   

  Temizlik Ürünleri ve Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

  Temizlik; insanların yaşam alanlarında olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Kişisel temizliğin yanı sıra insanlar bulunduğu ortamın temiz ve hijyenik olması için özellikle ciddi zaman ve emek harcamaktadırlar. Çünkü ister ev olsun ister ofis her açıdan temiz bir ortamda bulunmak insanların kendini hem fiziksel hem de psikolojik olarak iyi hissetmelerini sağlamaktadır.

  Temizlik için kullanılan malzemeler kullanılacak yüzeye ve bu yüzeydeki kire göre değişmektedir. Mutfak için kullanılan temizleyiciler genelde yağ çözme içeriğine sahipken banyo ve lavabolar için kullanılan temizleyiciler pas ve kireç temizleme özelliğine sahiptir. Ahşap yüzeylerde iz leke kalmaması için ahşap temizleyiciler camlarda cam sil kullanılmaktadır.

  Yağ içinde olan bir ocak veya davlumbazı yağ çözücü ile, kireçli bir duşa kabin veya bataryayı kireç çözücü ile çok kısa sürede temizleyebilirsiniz. Günümüzde yaygın olarak kullanılan temizlik malzemelerini sayacak olursak: yağ çöz, kir çöz, kireç çözücü, ahşap temizleyici, cam sil, parfümlü yüzey temizleyici, ovma tozu, bulaşık deterjanı, parlatıcı, çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, çamaşır suyu, leke çıkarıcılardır.

  Günümüzde yaygın olarak kullanılan temizlik gereçleri ise: temizlik bezleri, cam bezi, genel temizlik bezleri, süngerler, mikro fiber bezler, mop ve mop aparatları, çöp poşetleri ve temizlik eldivenleridir.

   

  Temizlik Neden Önemlidir?

  Temizlik deyince akla yıkama, fırçalama, ya da bir obje üzerindeki kir ve yağdan arındırma durumu gelir. Genel anlamda temizlik ürünleri gözle görülen kir toz ve diğer kirlerin arınmasını sağlar. Temizlik yaşam alanlarımızın kullanışlı ve sağlıklı ortamlar sağlar. Öyle ki ''temizlik imandan gelir'' hadisi ile eğitilmiş bir milletin birincil yaşam koşuşudur temizlik. Gözle görülmeyen mikropların, bakterilerin ve dolayısı ile hastalıkların, toplu yaşam alanlarında hızla yayıldıkları ve toplum sağlığını tehlikeye attıklarını düşünecek olursak, bu tür yaşam alanlarında yapılan temizlik çalışmalarının önemi bir kere daha ortaya çıkmaktadır.

  Temizliğe başlamadan önce temizlemek istediğiniz alan için doğru ürünü seçtiğinizden emin olmalısınız. Yanlış seçtiğiniz ürünler sağlığınızı tehdit edebilir ve kullandığınız yüzeye zarar verebilir. Çeşitli maddelere karşı alerjiniz var ise mutlaka kullanım öncesi içeriği okumalı ve sağlığınızı tehdit etmediğinden emin olmalısınız. Yanlış seçilen ürünler kullanılan yüzeylerde hasara bırakır. Yüzeyler çizilebilir, zamanlar asitlenmeden dolayı kabarma yapabilir, renkleri solabilir, yüzeyleri yıpranabilir.

   

  Ofis Genel Temizliği

  İnsanların en çok vakit geçirdiği yerlerden biri de işyerleridir. Ofisler, ofis binaları, çalışma alanları ve çalışma tesisleri gibi kalabalık ortamların bulunduğu ortak yaşam alanlarında, günlük temizlik ve dezenfekte planlarının, en iyi temizlik maddeleri ile yapılması genel halk sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Ayrıca düzenli olarak temizlenen bir ofiste çalışanların performansı artar ve hastalıklara neden olan unsurlar ortadan kalkmış olur. Ofis Genel Temizliği kategorimizde genel temizlik maddeleri, temizlik bezleri, yüzey temizlik ürünleri, cihaz temizlik ürünleri, koku ve koku aparatları, çamaşır suları ve çamaşır deterjanları, mobilya ve ahşap temizliği ürünleri, cam temizleme, haşere öldürücüler ile galoş, bone ve dispenserleri gibi ürünler yer almaktadır.

   

  Tuvalet ve Banyo Temizliği

  Evlerimizin ve ofislerimizin en önemli ortak kullanım alanlarından olan banyo ve tuvaletlerin temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu alanların sürekli suyla temas etmesi, ardından oluşan lekeler ve havalandırma problemi gibi birçok problemleri olmaktadır. Özellikle birçok kişinin bir arada bulunduğu iş yeri ve ofis ortamlarında temizlik daha da önemli bir yer tutmaktadır. Sitemizde Tuvalet ve Banyo Temizliği kategorisi altında kâğıt havlu ve kâğıt havlu dispenseri, tuvalet kâğıtları ve tuvalet kâğıdı dispenseri, el yıkama ürünleri, sabunlar ve sabun dispenseri, lavabo acıcı ve koku gidericiler, pas ve kireç sökücüler, klozet fırçası ve takımları, klozet kapağı – örtüsü ve dispenseri, el kurutma makineleri ve banyo gereçlerini bulabilirsiniz.

  Mutfak Temizliği

  İster çalışan ister ev hanımı olsun tüm kadınların evde zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri yerlerden biridir mutfak. Mutfakların içinde bulunan eşyaların fazla olmasında hem de pişen yemeklerin çeşitli kalıntılarından dolayı mutfak temizliği hijyen ihtiyacının en yüksek olduğu alanlardan biridir. Pırıl pırıl parlayan yerler, dolaplar, tezgâh ve mutfak gereçleri ile hayalinizi kurduğunuz temiz bir mutfak ortamı o kadar da uzakta değil. Mutfak temizlik ürünleri ile bunu sağlamak çok kolay. Tencere ve tava gibi mutfak gereçlerinin üzerinde yoğun olarak kullanılan yağ sökücüleri, ocak ve davlumbaz temizliğinde de kullanabilirsiniz. Bulaşıklarınızın temizliği kadar bulaşık makinenizin temizliğini sağlamak için bulaşık makinesi temizlik ürünlerini deneyebilirsiniz. Krem temizleyici ürünler ile beyaz eşyalar ve krom yüzeyleri temizleye bilirsiniz. Ofix.com Temizlik Ürünleri ana kategorisi altında bulunan mutfak temizliği kategorisi içinde bulaşık yıkama ürünleri, yağ ve kir sökücüler, bulaşık süngerleri ve telleri, peçete ve peçete dispenserleri gibi mutfak hijyeni için gerekli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

   

  Temizlik Gereçleri

  Ev ve ofis temizliği zaman alan bir faaliyettir. Temizliği kolay, kısa zamanda ve daha az enerji harcayarak gerçekleştirmek için bazı temizlik gereçlerine ihtiyaç duyarız. Temizlik gereçleri bulunduğunuz ortamı en iyi şekilde temizlemeniz hem de cildinize zarar vermemeniz için özel olarak üretilmektedir. Evinizde veya ofiste bulundurmanız gereken temel temizlik gereçleri arasında temizlik bezi, temizlik süngeri, temizlik teli, mop veya paspas aparatı, temizlik eldiveni ve oluşan çöpleri ortadan kaldırmak için çöp poşeti ve çöp kovası bulunur.

  Sitemizde temizlik gereçleri kategorisinde çöp kovaları ve çöp poşetleri, temizlik aparatları, temizlik eldivenleri, temizlik setleri ve kovalar, fırça ve süpürgeler ile mop ve aparatları sizlerin beğenisine sunulmuştur.

   

  Kişisel Bakım Ürünleri

  Kişisel bakımı, toplum içindeki yerimizi, sosyal çevremizle olan ilişkilerimi ve sağlığımızı önemli ölçüde etkileyen bir olgudur. Kişisel bakım, kişinin bakımlı olması için yapması gerekenleri ifade eden bir kavramdır. Bu kavrama temel seviyede Saç bakımı, vücut, ağız ve diş, el ve ayak dahil edilebilir. Düzenli olarak duş almak, dişleri fırçalamak, saç bakım ürünleri kullanmak, manikür ve pedikür yapmak, tıraş kremi ve tıraş bıçağı, ıslak mendil, nemlendirici ve vücut losyonu kullanmak, deodorant ve parfüm kullanmak, pamuk ile cilt temizliği yapmak kişisel bakımın vazgeçilmez maddeleridir. Kişisel Bakım Ürünleri kategorimiz altında kolonya ve deodorantlar, şampuan ve duş jelleri, kozmetik bakım ürünleri ve ıslak mendiller yanı sıra günümüzde sıkça kullanılan sağlık gereçlerini’de bulabilirsiniz.

  Kullanıcı Sözleşmesi

  ofix.com Üyelik/Kullanıcı Sözleşmesi

  1. Taraflar
  Bu sözleşme ile bir tarafta üye olmak isteyen

  Adı #name#
  Soyadı #surname#
  E-posta Adresi #email#
  Cep Telefonu #phone#

  ki bundan sonra sözleşmede ÜYE olarak anılacaktır ile diğer tarafta İkitelli O.S.B. Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 42/F Başakşehir İstanbul adresinde mukim OFİX OFİS MALZEMELERİ A.Ş. ki bundan sonra OFİX (bu sözleşmedeki OFİX www.ofix.com web sitesi manasına da gelmektedir) olarak anılacaktır, iş bu web sayfasındaki üyelik formunu doldurarak üyelik/kullanıcı sözleşmesi akdetmişlerdir.


  2. Sözleşmenin Konusu
  İşbu Sözleşme ile OFİX tarafından web sitesi aracılığı ile yapmış olduğu satış pazarlama ve sair hizmet sunumlarından müşterinin belirtilen şartlarda yararlanmasıdır.
  3. Genel Hükümler
  3.1. Bu sözleşme ile ÜYE sitenin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanırken yasal mevzuat hükümlere riayet etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  3.2. ÜYE web sayfası kullanımları sırasında başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde ve işlemlerde bulunamayacaktır.
  3.3. Web sayfasında çerez kullanmaktadır. Çerezler, bilgilerin iletildiği dosyalardır. Bir çerezle iletilebilen bilgiler web sitemizin kullanımı yoluyla tarafımızca veya üçüncü kişilerce saklanabilir. ÜYE her nevi çerez kullanımına /OFİX ın çerez politikasına muvafakat eder.
  3.4. Web sitesinin takibi, raporlamaları için Google Analytics’i kullanılabilir. ÜYE bu tür veri işlemelerini kabul eder.
  3.5. ÜYE ye sistem tarafından web sayfasının kullanımı için kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu bilgilerin güvenliği ÜYE nin sorumluluğundadır. ÜYE bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Herhangi bir nedenle web sayfasının kullanılmasından dolayı uğrayabilecek zararlardan OFİX sorumlu değildir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa ÜYE, OFİX dan tazminat talep etmemeyi kabul ve beyan eder.
  3.6. ÜYE siteye üyelik ile kendisine SMS, e posta, telefon ve sair mecralar ile tanıtım ve reklam yapılmasını, bilgiler aktarılmasını, bu aktarım için bilgilerinin üçüncü şahıslar ile paylaşımını kabul eder.
  3.7. OFİX siteye üyelik sırasında ÜYE nin vermiş olduğu bilgileri ve sonrasında yapılan işlemler sırasında elde edilen bilgileri toplayabilir. Bu bilgileri daha iyi hizmet verilmesi amacı ile işleyebilir.Üçüncü şahıslara ve yurt dışına transfer edebilir. ÜYE üyelik ile bunlara muvafakat etmiştir.
  3.8. ÜYE web sayfası aracılığı ile ilan verilmesi durumunda vermiş olduğu (Telefon, e posta, GSM hattı vb. ) bilgilerin kişisel bilgi dahi olsa umuma açılmasına muvafakat eder.
  3.9. ÜYE nin web sayfası kullanarak yapmış olduğu işlemlerde mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda 6502 sayılı yasanın 48 maddesi uyarınca hazırlanan bir mesafeli satış sözleşmesi olduğunu ve bunun yasa hükümleri çerçevesinde teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ofix.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.
  3.10. OFİX hiçbir şekil ve şarta bağlı kalmaksızın, dilediği şekilde, tek taraflı işlem ile ÜYE nin üyeliğini askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda ÜYE herhangi bir talepte bulunamaz.
  3.11. OFİX ÜYE bu sözleşmeyi imzalamış veya onaylamış olsa dahi kendisine ÜYE lik hakları vermekten imtina edebilir.
  3.12. ÜYE tarafından web sayfasında veya web sayfası için beyan edilen fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler kendi kişisel fikir ve düşünceleri olup bunlardan dolayı her türlü hukuki ve cezai mesuliyet üyeye aittir.
  3.13. Web sayfasındaki tüm fikri mülkiyet hakları münhasıran OFİX a aittir. Web sayfasında yayınlanan her nevi görsel, bilgi ve ölçüler tanıtımlar fikir edinilmesi amaçlı olup OFİX in taahhüdü değildir.
  3.14. Web sayfasından başka web sayfalarına link verilmesi durumda bundan OFİX ın bir sorumluluğu olmayacaktır.
  3.15. ÜYE mevzuat ve ilerde yürürlüğe girebilecek mevzuata göre her nevi ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, sair pazarlama uygulamaları hakkında kendisine bilgi verilmesini, reklam yapılmasını kabul eder
  3.16. OFİX tarafından yapılan kampanyalara dair hususlarda kampanya şartları geçerlidir. Bu şartların OFİX tarafından tek taraflı olarak değiştirilebileceğini ÜYE kabul ve taahhüt eder. Kampanya şartları çerçevesinde verilen indirim ve sair tüm haklar taahhüt niteliğinde değildir.
  3.17. ÜYE bu sözleşme ile
  OFİX Çerez Politikası Metni
  OFİX Site Kullanım Koşulları
  OFİX Kişisel verilerin korunması aydınlatma metnini sözleşmenin eki olarak okuyarak kabul etmiştir.
  4. Sözleşmenin Sona Ermesi
  4.1. ÜYE OFİX tarafından verilen herhangi bir hizmetten yararlanmaz iken taraflar sözleşmeyi istedikleri zaman feshedebilirler. Bu durumda OFİX tarafından ÜYE nin üyelik kaydı dondurulur.
  4.2. ÜYE OFİX tarafından verilmiş olan herhangi bir hizmetten yararlanma iken sözleşme ancak bu hizmetin sona ermesi veya tamamlanması ile feshedilebilir.
  4.3. OFİX kullanıcı profillerini her zaman tek taraflı olarak kaldırma hakkında sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar OFİX dan herhangi bir talepleri olmadığını kabul ve beyan ederler
  5. İhtilafların Halli
  Taraflar arasında çıkan ihtilafların hal merci İstanbul merkez mahkemeleridir. Bu sözleşmede tarafların belirtilen adresleri tebligat adresleri olup bu sözleşme gereği gönderilecek tüm tebligat ve gönderiler bu adrese gönderilecektir.
  6. Sözleşmenin yürürlüğü
  İş bu sözleşme elektronik ortamda mesafeli satış sözleşmeleri gibi onaylaması ile yürürlüğe girecektir. Siteyi kullanmış olması üyelik profiline girilmesi ile bu sözleşme ve ekleri kabul edilmiş sayılır.
  Tarih:
  ÜYE OFİX

  ×

  Kargo Takip

  ×
  ×

  Fatura

  ×

  Lütfen ürünün Renk ve Numara seçimini yaparak sepetinize ekleyiniz

  ×

  Şifre Yenileme

  ×