Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM
Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM
Anasayfa >
Teknoloji >
Bilgisayar ve Çevre Birimleri >
Bilgisayar Bileşenleri
Anasayfa
Teknoloji
Bilgisayar ve Çevre Birimleri
Bilgisayar Bileşenleri
Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM
Ürün Kodu : Q13214
Marka : Crucial
3.103,35 TL + KDV
3.661,95 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 30 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM

Masaüstünüzün performansını iyileştirmenin hızlı ve kolay yolu. Yavaş bir bilgisayar için kolay bir tedavi var: daha fazla bellek. Sisteminizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan Crucial® Masaüstü Belleği, sisteminizin performansını artırmanın en kolay ve en uygun maliyetli yollarından biridir. Programları daha hızlı yükleyin. Cevap verebilirliği geliştirin. Yoğun veri kullanan uygulamaları kolaylıkla çalıştırın ve masaüstünüzün çoklu görev özelliklerini artırın. DDR5 bellek, yalnızca DDR5 sistemlerle çalışacak yeni bir teknolojidir.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde ram fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun ram çeşitlerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli ram çeşitlerini sunmaktadır. Farklı marka veya çeşit ram arıyorsanız, sitemizin Bilgisayar ve Çevre Bilimleri > Bilgisayar Bileşenleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM Özellikleri :

Daha hızlı yükleme süreleri ve dosya aktarımları

Crucial DDR5 Masaüstü Belleği, bilgisayarınızın açılışta DDR4'ten %50 daha fazla veri aktarması için güçlendirerek daha hızlı yükleme süreleri, dosya aktarımları, indirmeler, yenileme hızları ve daha az gecikme süresi sağlar 5 . Daha yüksek veri yolu verimliliği sayesinde, DDR5 teknolojisi yalnızca önceki nesle göre daha hızlı değil, aynı zamanda daha iyidir.

Daha duyarlı çoklu görev

Crucial DDR5, lansman 4'te DDR4'ten %50 daha yüksek hızlar sunarak kullanıcılara kutudan çıkar çıkmaz olağanüstü performans sağlar. Daha da etkileyici olan Crucial DDR5, yalnızca test sırasında değil, gerçek dünya koşullarında da gelişmiş performans ve çoklu görev için optimize edilmiştir. Daha fazla tarayıcı sekmesi açmak ve uygulamalar arasında geçiş yapmak artık her zamankinden daha duyarlı.

İstikrarlı performans için aşırı yenilik

Crucial DDR5, optimize edilmiş performans 7 için modül başına iki bağımsız 32 bit kanalla mühendislikte önceki nesle göre çok ileri bir adım atıyor. Uzun vadeli kararlılık için bileşen düzeyinde on-die ECC (ODECC) 8 ile tasarlanan Crucial DDR5, yeni nesil bilgi işlemin zorlu taleplerinde bile önceki nesil ile aynı güvenilirliği sürdürmek üzere tasarlanmıştır.

Optimize edilmiş güç verimliliği

Daha iyi verimlilik ve kararlılık için Crucial DDR5, eski bellek teknolojilerine sahip anakartta bulunan bir güç yönetimi tümleşik devresi (PMIC) ile modül üzerinde voltaj regülasyonu sunar. Bu, modüller (DIMM'ler) için daha iyi sinyalleşme ve daha temiz güç sağlar. Ayrıca, DDR5'in modül üzerindeki çalışma voltajı, DDR4'ün 1,2 V'luk voltajına kıyasla yalnızca 1,1 V'tur.

Micron® kalitesi – güvenebileceğiniz test edilmiş güvenilirlik

Micron'un dikey olarak bütünleşik tüketici markası olarak Crucial'a güvenilirlik, performans ve uyumluluk açısından milyonlarca kişi güvenmektedir. Modül montajcılarının aksine, Micron ile olan benzersiz ilişkimiz, güvenilirlikten ödün vermeden ürünlerimizin performansının her zerresini çıkarmak için daha derin bir mühendislik işbirliğini içerir. Micron'un 43 yılı aşkın üretim mükemmelliği ve Crucial'ın 25 yılı aşkın tüketici ürünleri geliştirme deneyimi ile Crucial DDR5, sınırlı ömür boyu garantimiz ile desteklenir ve güvenebileceğiniz güçlü performansı sunar. Hafıza söz konusu olduğunda, daha azıyla yetinmeyin.

Crucial 32GB 4800MHz DDR5 CT32G48C40U5 RAM Teknik Özellikleri

  • Kapasitesi: 32 GB
  • Teknoloji : DDR5 
  • Hız : DDR5 4800 
  • PC hızı : PC5 38400 
  • Yoğunluk : 32 GB 
  • Modül tipi : UDIMM 
  • DIMM tipi : Arabelleksiz 
  • CAS gecikmesi : 40 
  • Uzatılmış zamanlamalar : 40 39 39 
  • Voltaj : 1.1V