Febreze Oda Kokusu Sprey 300 ml - Japon Kiraz Çiçeği
Febreze Oda Kokusu Sprey 300 ml - Japon Kiraz Çiçeği
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Koku ve Koku Aparatları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Koku ve Koku Aparatları
Febreze Oda Kokusu Sprey 300 ml - Japon Kiraz Çiçeği
Ürün Kodu : L60720
Marka : Febreze
71,43 TL + KDV
84,29 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Febreze Oda Kokusu Sprey 300 ml - Japon Kiraz Çiçeği

Koku Giderme teknolojisine sahip Febreze Oda Kokusu inatçı, kötü kokuları yok eder ve geriye hafif,ferah bir koku bırakır. Okyanus Esintisi kokusu güneşli bir sabah deniz kıyısında yürürken sizi canlandıran, zindelik veren okyanus buğusundan ilham almıştır. Diğer oda kokuları kötü kokuları çoğunlukla sadece koku ile bastırırken, Febreze kötü kokuları gerçek anlamda yok eder, böylece siz ve misafirleriniz mutlulukla nefes alabilirsiniz. Diğer oda kokularının çoğu tehlikeli gazlar içerirken, Febreze %100 doğal bir nitrojen püskürtücü içermektedir. Febreze Oda Kokusu, inatçı kökü kokuları dahi silip süpürerek, geride hafif ve ferah bir koku bırakan, evinizin her gün ferah ve yenilenmiş olmasını sağlayan taze bir nefes gibidir.

OdourClear teknolojisine sahip Febreze, inatçı, kötü kokuları yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır. Bayat ve boğucu kokuları bu hava ferahlatıcı ile ortadan kaldırın. Kullanımı kolay tetiği sıkarak koku miktarını kontrol edebilirsiniz. Diğer oda kokularından farklı olan Febreze formülünde yüzde yüz doğal olan bir nitrojen bulunur., böylece kokuları sadece maskelemek yerine onları gerçek anlamda yok ederek temizler. Kötü kokuları yok etmek istediğinizde her alanda kullanım için mükemmeldir ve evinizin her gün taze ve yenilenmiş bir kokuya sahip olmasını sağlar.

 

Febreze Kumaş Ferahlatıcı ve Araba Ferahlatıcı gibi, benzersiz Koku Giderme teknolojisinin bulunduğu Febreze serisindeki tüm ürünleri deneyebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • 300 ml
  • Koku Makineleri ile uyumlu değildir
  • Koku Aroması:  Japon Kiraz Çiçeği
  • Koku Giderme teknolojisine sahip Febreze kötü kokuları yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır
  • Okyanus Esintisi kokusu güneşli bir sabah deniz kıyısında yürürken sizi canlandıran, zindelik veren okyanus ferahlığından ilham almıştır
  • İnatçı kötü kokuları yalnızca maskelemez, onları gerçek anlamada yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır
  • Muhteşem, hafif ve ferah kokular
  • Yanıcı değildir, %100 doğal püskürtücü
  • Geniş bir yelpazeye yayılan, yüksek kaliteli kokular

Pis ve kötü kokuları yok etme özeliğine sahip Febreze Oda Kokusu Sprey Ofix.com’da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. İçerisindeki hafif ve ferah kokuları sayesinde ofisinizde ve evinizde tazelik ve ferahlık hissi uyandırır. Bu ürüne sahip olmak için Ofix.com’dan sipariş vermeniz yeterli olacaktır.