Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı 1 L - 20 Yıkama
Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı 1 L - 20 Yıkama
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Çamaşır Deterjanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Çamaşır Deterjanları
Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı 1 L - 20 Yıkama
Ürün Kodu : Q08225
Marka : Vanish
82,77 TL + KDV
89,39 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı 1 L - 20 Yıkama

Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı yenilmez oksijen gücüyle lekeleri yok eder, renkleri soldurmaz. Vanish'i ana yıkama gözündeki deterjanınıza ekleyebilir veya dozaj kapağını çamaşırlarınızın üzerine yerleştirebilirsiniz. 

Kullanım şekli

Vanish Sıvı Leke Çıkarıcıyı; lekelerde kullanmak için: Her cins çamaşırda lekenin üzerine korkmadan dökünüz. Birkaç dakika sonra kurumasını beklemeden deterjan ilave ederek yıkayınız. Lekeye henüz yeniyken müdahale etmek mükemmel sonuç verir.

Makinede Yıkama: Deterjanı makinenin deterjan gözüne koyun ve makineyi çalıştırın. Makine su almaya başlayınca, deterjan gözüne 1.5 çay bardağı (100 ml) dökün.

Zor ve kurumuş lekeler için: 2 ml (1 çay kaşığı) lekenin üzerine dökün ve birkaç dakika bekleyin (kumaşın üzerinde kurumasına izin vermeyin). Daha sonra yukarıda yazıldığı gibi yıkayın. Bazı lekeler birden çok ön işlem gerektirebilir.

Suya Bastırma: 4 lt suya 1.5 çay bardağı (100 ml Vanish) ekleyip, renkli çamaşırlarınızı maksimum 1 saat, beyaz çamaşırlarınızı ise maksimum 6 saat suda bekletebilirsiniz (suyun sıcaklığı maksimum 40 °C olmalıdır). Suya bastırma işleminden sonra normal şekilde yıkayın veya iyice durulayın. Lekeler üzerinden en iyi sonuç için durulamadan önce çitileyin.

Elde Yıkama: 4 lt suya (100 ml Vanish) dökün, deterjanınızı ekleyin. Yıkamadan sonra çamaşırlarınızı iyice durulayınız.

 

Çamaşırları renklerine göre ayırmak renklerinin birbirlerine karışmasını engeller. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.

 

Ürün Açıklaması:

  • Hacim 1 L
  • Yıkama adedi: 20 yıkama
  • Renkli çamaşırlar için uygundur