Aran Safety Neptune Koruyucu Gözlük - Ayna
Aran Safety Neptune Koruyucu Gözlük - Ayna
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri >
İş Güvenliği Malzemeleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri
İş Güvenliği Malzemeleri
Aran Safety Neptune Koruyucu Gözlük - Ayna
Ürün Kodu : Q13022
Marka : Aran Safety
54,73 TL + KDV
64,58 TL
Renk
Ayna
Siyah
Şeffaf
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 31 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Aran Safety Neptune Koruyucu Gözlük - Ayna

Neptune, saniyede 45 metreye kadar düşük darbe etkisine karşı koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hem açı hem uzunluk ayarına sahip sapları sayesinde kullanıcıya göre kusursuz ayarlanabilir özelliğe sahiptir. En doğru uyum ile Neptune, kullanıcısına hem konfor ve güvenlik vadeder. Ayrıca boyun askısı ile de kullanıma uygundur. Neptune lensi çizilmeye dayanıklı bir kaplama ile işlenmiştir. Bu, lensin masa yüzeylerinde bırakıldığında hasar görme riskini azaltır ve böylece çok sık rastlanan çizik lens nedeniyle görme bozukluğu riskini azaltır.


Hafif tasarımı ve çok yumuşak burun pedi sayesinde NEPTUNE tüm gün kullanım için çok ideal bir seçimdir. Farklı lens seçenekleri ile hem iç hem dış sahada kullanım imkânı sunar.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde koruyucu gözlük fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun koruyucu gözlük modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli koruyucu gözlük modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model koruyucu gözlük arıyorsanız, sitemizin İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri > İş Güvenliği Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Aran Safety Neptune Koruyucu Gözlük Özellikleri :

  • Kırılmaya ve çizilmeye karşı dirençli şeffaf polikarbon lens

  • Modern ve hafif tasarım

  • Hafifliği sayesinde uzun süre kullanılabilir.

  • Zerrecik ve sıçramalara karşı koruma sağlar.

Standartlar: EN 166:2001, EN 167:2001, EN 168:2001, EN 170:2002, EN 172:1994/A1:2000/A2:2001