Edding Asetat Kalemi Permanent 10 Adet (142M) Siyah
Edding 142M Permanent Asetat Kalemi M Uç 10 Adet - Siyah
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Kalem / Yazı Gereçleri >
CD / DVD ve Asetat Kalemler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Kalem / Yazı Gereçleri
CD / DVD ve Asetat Kalemler
Edding 142M Permanent Asetat Kalemi M Uç 10 Adet - Siyah
Ürün Kodu : Q00313
Marka : Edding
375,00 TL + KDV
442,50 TL
Kalem Yazı Rengi
Kırmızı
Mavi
Siyah
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Edding 142M Permanent Asetat Kalemi M Uç 10 Adet - Siyah

Asetat kalemler normal kalemlerin yazamayacağı kaygan yüzeylere yazabilen kalemlere verilen genel addır. Asetat kalemler permanent kalıcı kalemler olarak da bilinir. Kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre farklı renkte ve kalınlıkta asetat kalemleri bulabilirsiniz. İnce uçlu kalemlerden tahta kalemi boyutlarında kadar farklı asetat kalemleri kullanıcıların ihtiyaçlarına sunulmuştur. Asetat kalemleri aslında birer işaretleme aracıdır. Özellikle CD, plastik yüzeyler, naylon gibi malzemeler, cam, porselen, seri, metal ve benzeri kaygan yüzeylerde kullanım için oldukça uygundur. Yüzeyde kalıcı bir bilgi bırakmak istiyorsanız mutlaka asetat kalemi kullanmalısınız. Dosyalarınızın üzerinde veya arşivlediğiniz belgelerde ve klasörlerde asetat kalemi kullanabilirsiniz.Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde asetat kalemi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun asetat kalemi modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli asetat kalemi modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model asetat kalemi arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Kalem / Yazı Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır. 

 

Ürün Açıklaması:

  • Neredeyse bütün gözeneksiz plastik yüzeyler üzerinde orta boy kalıcı yazı için permanent kalem
  • Yazılar alkol yardımıyla düzeltilebilir
  • Kalıcı kalemin mürekkebi su geçirmez ve çabuk kurur
  • Siyah, kırmızı, mavi, renkler mevcuttur
  • 1.0 mm uç kalınlığı
  • Yuvarlak uç
  • Su geçirmez ve çabuk kurur
  • Paket içi 10 adet
  • Mürekkep rengi siyah

 

Edding

Edding markası, faaliyete geçtiği 1960 yılından bu yana yazı, çizim ve boyama araç ve gereçleri alanında lider konumunu başarıyla korumaktadır. Ürün yelpazesini günden güne geliştiren Edding, tahta kalemlerinden kaligrafi kalemlerine, markör kalemlerden porselen kalemlerine, boya dekor kalemlerinden cam kalemlerine, mobilya rötuş kalemlerinden fayans derz kalemlerine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Markanın sektöre kazandırdığı her yenilik, aynı zamanda da kalem kavramının anlamının genişlemesine yol açmakta ve sunduğu pratik çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.